Odpowiedź na pytanie i wygraj piękną biżuterię Laneve.pl!

Zrób sobie wyjątkowy prezent z okazji Walentynek i wygraj biżuterie marki Laneve.pl!

naglowek 2
Odpowiedź na pytanie i wygraj piękną biżuterię Laneve.pl!

Kochani,

To już niemal ostatnia chwila na walentynkowe zakupy! Dlatego mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wyjątkową włoską biżuterię lub rabat na zakupy na Laneve.pl! Wystarczy, że zdradzicie nam komu podarowałybyście biżuterię Laneve z okazji Walentynek? A my najciekawsze komentarze nagrodzim!

Do wygrania super nagrody!

4 główne nagrody:
1 miejsce: naszyjnik DIM VEN0102
2 miejsce: naszyjnik DIM VEN0103
3 miejsce: bransoletka COM0201
4 miejsce: bransoletka COM0203
+dla 10 osób vouchery z 20 % rabatem

Aby wygrać należy zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (9.02.2016) i kończymy (17.02.2016). Wyniki ogłosimy 18 lutego o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>>

Rozwi2 miejsce: naszyjnik DIM VEN0103ązanie konkursu!

1 miejsce: naszyjnik DIM VEN0102 trafia do Szymona!

,,Tą wyjątkową biżuterię podarowałbym mojej żonę. Jest ona bardzo silną i mądra kobietą. Potrafi kochać jak nikt inny. To ona “wyprowadziła” mnie na ludzi. Dzięki niej i jej miłości wyszedłem z bagna w jakim byłem. Jest kobietą piękna i wspaniała. A także najlepszym co w życiu mnie spotkało! myślę że pięknie wyglądałaby w tej biżuterii”

2 miejsce: naszyjnik DIM VEN0103 trafia do Agnieszka SZ

,,Biżuterię Laneve z okazji Walentynek podarowałabym samej sobie. O takim prezencie marzę.Jestem singielką i uważam, że miłość trzeba okazywać sobie przez cały rok, a nie tylko w Walentynki. Bycie singlem ma swoje dobre i złe strony, ale nie zamykam się na miłość. Może kiedyś i mnie dotknie strzała Amora. Piękną Biżuterię Laneve nosiłabym do wielu swoich stylizacji. Jest piękna i już mam kilka pomysłów jak ją dopasować do moich sukienek, czy koszul. Moda, to zabawa, ale biżuteria zawsze jest dopełnieniem i podkreśla charakter ubioru. Diabeł tkwi w szczegółach. Nosiłabym ją dumnie i szumnie.”

3 miejsce: bransoletka COM0201 trafia do Dominika

,,Laneve to klasyka w nowoczesnym wydaniu. To praktyczna biżuteria dodająca uroku i wydobywająca pokłady kobiecości. Dlatego też biżuterię z tej serii bezsprzecznie podarowałabym Teściowej- kobiecie, która uwielbia wyglądać pięknie i emanuje wyjątkowym ciepłem. Nietuzinkowy naszyjnik dodałby jej pewności siebie i zapewne wzbudził niejednokrotnie zainteresowanie. A teściowa to osoba, która bezapelacyjnie zasługuje na takie piękne błyskotki.”

4 miejsce: bransoletka COM0203 trafia do annab1

,,Przyjęło się, że Walentynki to Święto Zakochanych i szansa do wzajemnego wyznawania sobie uczuć, jednak dla mnie to również świetna okazja, by wyrazić sympatię wobec innych bliskich mi osób. W ten wyjątkowy dzień chciałabym zrobić miłą niespodziankę mojej Mamie, która jest dla mnie najukochańszą osobą na świecie, wciąż troszczy się o innych i nie ma zbyt wiele czasu, by pomyśleć tylko o sobie, swoich potrzebach i zachciankach. Stylowa biżuteria od Laneve będzie dla niej sporym zaskoczeniem i z pewnością sprawi, że jej twarz rozjaśni szczery uśmiech a w oczach pojawią się iskierki radości. Bo jak tu nie cieszyć się z tak pięknej biżuterii, która dopełni i ożywi niejedną stylizację? To wymarzony prezent i doskonała okazja, by moja Mama poczuła się doceniona i wyjątkowa. Podarunek wręczony od serca potrafi bowiem wyrazić więcej niż tysiąc słów, zostając w pamięci obdarowanego na długie lata.”

Vouchery otrzymują: Roksana, marta z, Joanna V, Renia, Katarzyna K, Joannna !

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs biżuteria laneve– wygrana” w treści wiadomości dopisując zajęte miejsce i wygraną nagrodę. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.