Wyjątkowa włoska biżuteria od laneve.pl

Odczarowujemy sekret wyglądu Włoszek! Zapraszamy do pierwszego takiego miejsca na mapie Warszawy. Wstąp na chwilę – zostań dłużej. U nas nie musisz się spieszyć. Kosztując pysznej kawy, dowolnie długo dobieraj biżuterię i dodatki do swojego stylu lub potrzeb.

Wyjątkowa włoska biżuteria od laneve.pl
Wyjątkowa włoska biżuteria od laneve.pl

Daj się zaczarować!

Laneve Moda Italiana to zupełnie nowy świat włoskiej biżuterii. Znajdziesz tam kolekcje, które do tej pory można było przywieźć z podróży do Włoch. Poszukiwania rozpoczynają się w eleganckich butikach dużych miast, a kończą na uroczych modowych targowiskach mniejszych miasteczek. Twórczyni firmy, na stałe mieszkająca we Włoszech, wybiera kolekcje dodające klientkom pewności siebie, piękna i elegancji. Spełnia ich marzenia o „byciu piękną jak Włoszka”.

Multibrandowy butik Laneve Moda Italiana prezentuje oryginalne i lekkie kolekcje, które można nosić cały dzień. Kobieco, naturalnie i pięknie. Biznesowo i casualowo. Na romantyczną kolację Boccadamo Jewels lub Boccadamo Mediterranea, na wyjście do kina Boccadamo Mimi, na spacer z psem – Boccadamo Mya. Dla osób lubiących innowacje z pewnością do gustu przypadnie marka DIM Bijoux, tworzona z pasją przez Artystów-Rzemieślników.

Butik online Laneve Moda Italiana to 'okno na Włochy’, do którego zagląda się w poszukiwaniu nowości. Są przedstawicielem włoskich marek biżuteryjnych m.in.: Boccadamo, DIM Bijoux, We Positive oraz Mudra. Wszystkie kolekcje są projektowane i produkowane we Włoszech. Miłośnicy włoskiego stylu znajdą tu wiele inspiracji poznając tym samym najnowsze trendy. Laneve współpracuje zarówno z markami o światowej już sławie, jak i z lokalnymi projektantami. Wszystkich łączy jedno: wierność tradycjom i walorom Made in Italy.

Kobieta Laneve

Biżuteria od Laneve Moda Italiana „ubiera”, tworzy stylizacje od nowa, nadaje charakteru. Dzięki kilku dodatkom można stworzyć nowe „ja”, stawić czoła codzienności z innym poczuciem, silniejszym i pewniejszym siebie. Odkryj nasz sekret, zapraszamy w podróż.