Okrycia wierzchnie na jesień i zimę marki TOK

W sezonie jesienno-zimowym firma TOK przygotowała kolekcję okryć wierzchnich: płaszcze, kurtki, narzuty i swetry. Modele projektowane są we własnej wzorcowni marki i szyte z najlepszej jakości dzianin i tkanin.

Okrycia wierzchnie na jesień i zimę marki TOK
Okrycia wierzchnie na jesień i zimę marki TOK

Płaszcz na zimne miesiące musi być ciepły – jednak w pogoni za komfortem nie zapominajmy o trendach. Elegancka prostota, wzory żakardowe, przyjemne dla skóry materiały, ciemne kolory, klarowne linie – to temat przewodni najnowszej kolekcji TOK. Marka zwraca uwagę, na to, aby każdy fason perfekcyjnie prezentował się na kobiecie i podkreślał jej plusy – tak, by czuła się zarazem zjawiskowo i komfortowo.
W tym roku królują płaszcze przed kolano, świetnie łączące się ze spódniczkami, bądź sukienkami i eksponujące nogi. Jeśli chodzi o kolory, firma proponuje odcienie szarości, czerni i beżu, wzbogacając proste kroje frędzlami lub ciekawym deseniem. W kolekcji, zauważyć można także tonacje czerwieni, zieleni i  brudnej śliwki.

Jesień i zima, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie muszą być nudne i szarobure. Dzięki rzeczom marki poczujesz się klasycznie, ale też nieprzeciętnie.