Pełna blasku świąteczno-karnawałowa kolekcja MOHITO

Na sezon świąteczno-karnawałowy projektanci przygotowali serię lśniących, kobiecych kreacji na wieczorne wyjścia. Kolekcję zdominowały cekiny, które pojawią się m.in. na sukienkach i marynarce.

Pełna blasku świąteczno-karnawałowa kolekcja MOHITO
Pełna blasku świąteczno-karnawałowa kolekcja MOHITO

Wśród użytych tkanin znajdziemy miękki welur, romantyczne koronki i lekki tiul. Nie zabraknie też szykownych akcesoriów – chokerów, długich kolczyków czy subtelnych szali.

Spośród wieczorowej linii każda kobieta znajdzie sukienkę dla siebie.

Fanki klasycznej elegancji pokochają te rozkloszowane, welurowe w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonego wina i czerni. Koronkowe modele o długości midi, sprawdzą się zarówno w ciągu dnia jak i wieczornego koktajlu. Prócz bogato zdobionych materiałów projektanci proponują niestandardowe cięcia, asymetryczne falbany i liczne przezroczystości.
Hitem kolekcji jest marynarka – pokryta cekinami, które w połowie długości gradientowo ze złota zmieniają się w czerń. Lookbook zamykają zainspirowane kosmosem akcenty – plisowana spódnica z metalicznymi akcentami oraz bomberka z ręcznie wyszywanym motywem.

 

Sezon celebracji czas zacząć!

Użyte tkaniny: welur, koronki, cekiny, tiul, metalizujące nitki
Paleta kolorystyczna: czerń, złoto, czerwień, srebro
Fotograf: Marcin Hryniewicz Modelka: Agnieszka Gołębiewska/Model+ Makijaż: Anna Stykała Włosy: Gor Duryan/Division Stylizacja: Magda Jagnicka Dyrekcja Artystyczna: Kaja Wojtyga i Wiktoria Kaim/MOHITO Marketing Manager: Robert Machałek/MOHITO