Piękna Małgosia Socha, pachnąca Weronika Rosati i aktywny Jarek Bieniuk w Villa Foksal

Dziś tj. 12 maja o 12.00 w Villa Foksal, odbyła się konferencja prasowa, na której mogliśmy spotkać ambasadorki marki Avon Małgorzatę Sochę, Weronikę Rosati oraz po raz pierwszy męskiego ambasadora Jarosława Bieniuka.
Małgorzata Socha, piękna, utalentowana aktorka i młoda mama, powiedziała, że nie ma zbyt dużo czasu na dogłębną pielęgnację, dlatego wybrała Anew Reversalist. Jak sama przyznaje: „Uwielbiam czuć się młodo, ale moja cera zaczęła już pokazywać upływ czasu. Po kilku użyciach kremów z tej serii zobaczyłam wyraźną różnicę”.
Pachnąca Femme Weronika Rosati, jako ambasadorka owego zapachu zdradziła swoje upodobania kosmetyczne. „Dla mnie zapach jest bardzo ważny. Uważam, że potrafi dodać pewności siebie i stosuję tę wodę na co dzień”. Na pytanie o ulubione atrybuty kosmetyczne – odpowiedziała, że istotne są zmysłowe usta i interesujące spojrzenie.

Jarosław Bieniuk, piłkarz Lechii Gdańsk, ojciec trójki dzieci i partener Ani Przybylskiej uchylił rąbka tajemnicy, jak połączyć obowiązki rodzinne z zawodowymi. Stwierdził, że najważniejsze jest dobre planowanie i zdrowie psychiczne. „W obecnej chwili przyszedł czas na nowe projekty, aby również poświęcić się rodzinie, bo ona daje mi największe szczęście” Sportowiec zdecydował się zostać ambasadorem trzech zapachów Avon Sport, ale ulubionym stał się Action Sport, bo podkreśla jego podejście do życia.
Fotorelacja oraz wywiady z gwiazdami na fb >>>