Piotr Gąsowski w szpitalu przez COVID-19. Komentarze koronasceptyków bezlitosne

Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał na Instagramie, że potrzebował hospitalizacji ze względu na zakażenie koronawirusem. Wielu internautów zarzuciło mu kłamstwa i manipulację. Pojawiły się nawet... życzenia śmierci.

Piotr Gąsowski w szpitalu przez COVID-19. Komentarze koronasceptyków bezlitosne. Foto Instagram @piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski trafił pod opiekę medyków w środę. Informacją o hospitalizacji natychmiast podzielił się w mediach społecznościowych. Mnóstwo osób życzyło mu szybkiego powrotu do zdrowia, jednak znaleźli się też tacy, którzy nie szczędzili krzywdzących komentarzy. Niektórzy hejterzy posunęli się naprawdę daleko. Gąsowski postanowił opublikować kilka wiadomości, które otrzymał od koronasceptyków na prywatną, instagramową skrzynkę. To, co pisali mu ludzie, nie mieści się w głowie.

Piotr Gąsowski pod ostrzałem koronasceptyków

Aktor i prezenter nie ukrywa, że odkąd poinformował o swoim stanie zdrowia, mierzy się z potwornym hejtem.

Takie szpitalne, pełne empatii wpisy dostaję… ku pokrzepieniu – napisał artysta, publikując wiadomości, które otrzymał.

Zawierają się w nich ostre obelgi, przekleństwa, a nawet życzenia śmierci.

K**** co za idiota. Ciekawe, ile dostałeś, frajerze, za promowanie syfu, który nie działa. Pluję na ciebie. Ludzie rozliczą takie k****  jak ty, kiedy skończy się ten globalny przekręt – napisał jeden z hejterów w odpowiedzi na InstaStory Piotra Gąsowskiego w masce tlenowej.

Kolejny klaun. Zrobiłeś z siebie BARANA. Hahaha dobrze, że nie wszyscy ludzie są pie********* i tego nie łykają, ale to, co zrobiłeś na twojej relacji, to mistrzostwo manipulacji […] – skomentował ktoś inny.

Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyznał, że jest mu przykro z powodu takiej agresji, która pojawia się w kierowanych do niego wiadomościach. Uważa, że nie jest to już kwestia poczucia humoru ani pobłażliwości. Nie, kiedy w komentarzach pojawiają się życzenia śmierci.

Stan zdrowia Piotra Gąsowskiego

Kiedy w mediach pojawiła się informacja o tym, że artysta został zabrany do szpitala z powodu koronawirusa, głos zabrała Hanna Śleszyńska, która wciąż utrzymuje bardzo dobre stosunki z byłym partnerem. Wyjaśniła, że Piotr Gąsowski potrzebował hospitalizacji po tym, jak gwałtownie spadło mu ciśnienie. Do tego pojawiły się objawy typowe dla zarażenia wirusem – m.in. utrata smaku i węchu, a także złe samopoczucie.
Aktor i prezenter zapewnił, że „w miarę łatwo” przechodzi zakażenie COVID-19, ponieważ jest zaszczepiony. Podkreśla, że osoby, które nie przyjęły wakcyny, radzą sobie z chorobą dużo gorzej.