Trzy pomysły na świąteczną stylizację!

Święta już za chwilę. Jednak zanim usiądziemy do wigilijnego stołu, musimy się do tego odpowiednio przygotować. W ferworze kulinarnych szaleństw nie zapomnij zatroszczyć się o swoją świąteczną stylizację.

bez-tytulu
Trzy pomysły na świąteczną stylizację.

Podczas tych wyjątkowych dni warto postawić na nowoczesną elegancję, założyć coś kobiecego i jednocześnie wygodnego. Mamy dla Ciebie trzy zestawy, idealne na uroczyste wieczory w gronie najbliższej rodziny.

1
Trzy pomysły na świąteczną stylizację.

Pierwsza propozycja to klasyczna elegancja w kobiecym wydaniu – prosta sukienka, której krój podkreśli talię. Całość uzupełniają dodatki: błyszcząca kopertówka i duża broszka. Ta sama sukienka, w towarzystwie innych dodatków, może posłużyć jako stój do pracy.

2
Trzy pomysły na świąteczną stylizację.

Druga propozycja to gwarancja wygody i eleganckiego wyglądu. Wąskie spodnie, top i kopertówka. Zestaw jest utrzymany w czarnym kolorze. Dość obszerny, lekko przedłużony top zatuszuje ewentualne mankamenty sylwetki, a wąskie spodnie zrównoważą całość.

3
Trzy pomysły na świąteczną stylizację.

Esencja kobiecości, czyli koronkowa mała czarna. Dobrym uzupełnieniem stylizacji będą subtelne dodatki, np. kopertówka w metalicznym kolorze. Bolerko z innymi dodatkami świetnie sprawdzi się zarówno podczas wigilijnej kolacji, jak i w pracy.