Biżuteria modułowa, którą pokochały kobiety

Są magiczne i wyjątkowe i takie też tworzą połączenia. Mienią się feerią barw, przyciągają oko, błyszczą.

Biżuteria modułowa, którą pokochały kobiety
Biżuteria modułowa, którą pokochały kobiety

Charmsy (Koraliki ze szkła Murano – Sklep z biżuterią włoską – Skarby Murano), bo to one są dzisiaj w roli głównej, to biżuteria, o jakiej się marzy – niepowtarzalna, ciekawa, dobrana do okazji i gustu właścicielki. I takie są także gotowe bransoletki modułowe, których charmsy są nieodłączną częścią. Czas lepiej im się przyjrzeć.

Chodź na słówko

Co łączy flakonik perfum, worek z pieniędzmi, soczystego ananasa i uroczego misia z dumnie zapiętą pod szyją niebieską kokardą? Wszystkie znalazły się na jednej gotowej bransoletce modułowej. Oryginalne kształty, wysokiej próby srebro i wielka precyzja wykonania sprawiają, że nie można obok tego egzemplarza przejść obojętnie. Zresztą na stronie Skarby Murano jest dużo więcej takich ciekawych połączeń, które ukrywają się pod nie mniej intrygującymi nazwami. Mamy więc Czułe Słówko, Krainę Motyli, Kolory Nieba czy Małe Tęsknoty. Te ostatnie od razu przywołują w myślach słynny przebój Krystyny Prońko. Wszystkie są gotowymi bransoletkami modułowymi, które zostały stworzone na srebrnych i posrebrzanych bazach typu Snake i Bangle. Jest ich tyle, że może się zakręcić w głowie. Można przebierać w odmiennych wariantach kolorystycznych, a co ważne – można dopasować taką bransoletkę do własnego stylu. A co, jeśli zamiast ananasa zdecydowanie bardziej podoba nam się srebrne Serce w Rozterce? Nie ma problemu. Istnieje opcja wymiany nie tylko bransoletki bazy na inną z oferty, lecz także właśnie pojedynczych koralików.

Biżuteria modułowa, którą pokochały kobiety
Biżuteria modułowa, którą pokochały kobiety

W krainie splotów

Czym charakteryzują się bransoletki bazy służące do stworzenia bransoletek gotowych? Te o splocie Snake są przede wszystkim miękkie, poza tym różnią się długością i zapięciem. To ostatnie może być typu Pandora lub jako karabińczyk. Z kolei Bangle są sztywne, mają jeden, uniwersalny rozmiar, a ich zakończenie ma postać dekoracyjnych kuleczek. Ale bransoletki gotowe mogą też mieć bazę z rzemienia z eleganckim przeszyciem występującym w różnych kolorach. Ich zapięcie jest magnetyczne, dzięki czemu bardzo wygodnie się je nosi, nie ma też problemu z samodzielnym zapinaniem. Ponadto za sprawą odkręcanej końcówki można tu w prosty sposób nakładać kolejne koraliki.

Biżuteria modułowa, którą pokochały kobiety
Biżuteria modułowa, którą pokochały kobiety

Dobre, bo włoskie

Zarówno bazy srebrne i posrebrzane, jak i te z rzemienia zostały sprowadzone z Włoch i posiadają w związku z tym stosowny certyfikat. I właśnie to ich pochodzenie jest tutaj najważniejsze, wiąże się bowiem z tradycją, z której słyną Włosi. Lata doświadczeń, dbanie o każdy detal i jak najwyższą jakość, świetny gust, wyczucie – to wszystko skrywa biżuteria, którą można nabyć w sklepie Skarby Murano. Zresztą szkło Murano jest już słynne na cały świat i o jego walorach nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy wspomnieć o tłumach turystów, którzy ściągają z różnych zakątków, by podejrzeć rzemieślników przy pracy i z podziwem patrzeć, jak powstają wielobarwne ozdoby, za pomocą których artyści wyrażają swoją pasję i zamiłowanie do piękna. Dzięki bransoletkom modułowym i wyjątkowym charmsom można mieć cząstkę tej pasji zawsze przy sobie – kawałek Włoch tylko dla siebie.

Bransoletka wężyk
Biżuteria modułowa, którą pokochały kobiety

Mniej… więcej

Jedni wolą nosić na bransoletce jeden koralik, inni chcą mieć ich o wiele więcej – i jedni, i drudzy w ofercie sklepu Skarby Murano znajdą coś dla siebie. Fankom subtelnej biżuterii być może spodoba się Blask Komety – bransoletka z charmsem wysadzanym tysiącem błyszczących kryształków, z kolei miłośniczki koralików ze szkła Murano z pewnością zachwycą się ich wyjątkową kompozycją, Czarnym Łabędziem, gdzie głęboka czerń przeplata się z połyskującą szarością i delikatnymi wzorami. Piękne połączenie… choć nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć swoje własne. Bogata oferta charmsów to wielkie pole dla naszej wyobraźni. Może wśród nich znajdzie się i taki, który przypomni nam tę szklaną kulkę z dzieciństwa? A może taki, który przywoła ulubione wspomnienie? Albo taki, w którym po prostu zakochamy się od pierwszego wejrzenia? Poszukiwania czas zacząć!

Artykuł partnera