Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego warto wybrać właśnie ten model?

CST G370D-S to prosta w obsłudze i wygodna pralka, która zajmuje niewiele miejsca w łazience. Typ wolnostojący, o głębokości 60 cm i załadunku 7 kg – w sam raz do małego mieszkania.

pralka 2candy 5 - Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego warto wybrać właśnie ten model?
Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego wartą wybrać właśnie ten model?

Za tym, żeby zdecydować się właśnie na pralkę CST G370D-S Candy, przemawiają jej parametry:

 • klasa energetyczna A+++;
 • głębokość 60 cm;
 • maksymalna prędkość wirowania 1000 obr/min;
 • zużycie energii (kWh) 0,875;poziom hałasu
 • przy wirowaniu – 75;
 • poziom hałasu przy praniu – 61;
 • asystent sterowania głosem;
 • technologia Smart Touch;
 • specjalny czujnik wagi ubrań.
pralka 2candy 7 - Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego warto wybrać właśnie ten model?
Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego wartą wybrać właśnie ten model?

Wybierając pralkę, zwracamy uwagę na energooszczędność oraz na zużycie wody. W tym modelu roczne zużycie wody to około 9300 litrów przy mniej więcej 220 praniach. Pamiętajmy jednak, że rzeczywiste zużycie zależy od sposobu eksploatacji pralki – od tego, czy ją przepełniamy i jak często to robimy.

pralka 2candy 3 - Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego warto wybrać właśnie ten model?
Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego wartą wybrać właśnie ten model?

I tu należy świadomie podejść do tematu. Przede wszystkim właściwie segregować ubrania – ze względu na kolor, jakość i materiał. Jeśli mamy niewiele brudnych rzeczy, wybierzmy opcję ½ prania, aby zużycie wody i energii było mniejsze.

Duża pojemność bębna (maksymalny wkład wynosi aż 7 kg) jest fantastycznym rozwiązaniem dla rodzin wielodzietnych. Wrzucając jednorazowo większą ilość prania, zaoszczędzimy na energii i wodzie.

Technologia i wygoda

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić, aby włączanie programów bądź ich zmiana odbywały się za pomocą zwykłych guzików. Przyzwyczajeni do smartfonów, nie możemy się obejść bez dotykowych ekranów i aplikacji zarządzających naszymi urządzeniami. W omawianym modelu wizualnie wygrywa klasyka – mamy tu przyciski i pokrętła – jednak technologia w nim zastosowana zdecydowanie idzie z duchem czasu. Urządzeniem można sterować za pomocą telefonu, ma ono funkcję NFC.

Technologia Smart Touch pozwala sterować pralką za pomocą smartfona lub tabletu. Dodatkowo zyskujemy dostęp do inteligentnego monitoringu stanu pralki, statystyk czy sterowania głosowego.

Od czego zacząć?

 • Pobierz na smartfon z systemem Android i funkcją NFC aplikację Candy simply-Fi.
 • Następnie zbliż smartfon do pralki… i gotowe!
 • Pranie nigdy wcześniej nie było tak proste. To działa, to nie żadna fantazja!

Możliwość sterowania głosem:

To zaskakujące, jak inteligentne są obecne urządzenia. Czy przyszłoby wam do głowy, aby pralka, czy inny sprzęt posłuchał waszej komendy? Właśnie tak działa pralka Candy.

Co należy zrobić?

 • Zbliż telefon do pralki i powiedz, co chcesz uprać.
 • Pralka sama zaproponuje odpowiedni program, dostosuje temperaturę w zależności od rodzaju tkaniny, stopnia zabrudzenia oraz koloru.
 • Czy może być prościej?

Co jeszcze oferuje pralka Candy:

 • Inteligentny monitoring pralki

Pralka sama powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra, włączenia programu samoczyszczenia lub programu diagnozującego stan głównych komponentów pralki. Właściwie tak funkcjonująca pralka zwalnia nas z zaprzątania sobie głowy, tym kiedy zmienić filtr lub jak włączyć program samooczyszczający. Jest to niesamowita wygoda!

 • Funkcja „Moje statystyki”

Dzięki tej funkcji dowiesz się, których programów używasz najczęściej, ile energii zużywasz oraz ile czasu przeznaczasz na pranie. Będziesz mogła podejść bardziej ekologicznie do tej czynności, opracować plan prania i podsumować zużycie energii i wody.

Możesz sam stworzyć program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb: dobrać parametry prania, prędkość wirowania oraz poziom zabrudzenia tkanin.

 • Program KG Detektor

Specjalny czujnik automatycznie wykrywa wagę pranych ubrań i dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości załadunku. Teraz nawet w bębnie o pojemności 10 kg możesz prać np. 5 kg tkanin i mieć pewność, że Twoja pralka zużyje dokładnie taką ilość energii i wody, jaka będzie potrzebna.

 • Programy szybkie

Programy szybkie to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym ciągle brakuje czasu. Wybierz jeden z trzech superszybkich programów prania, który nawet w kilkanaście minut odświeży Twoje ubrania. Oszczędzaj czas i energię, ciesz się najlepszymi rezultatami.

pralka 2candy 8 - Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego warto wybrać właśnie ten model?
Pralka Candy CST G370D-S, dlaczego wartą wybrać właśnie ten model?

Przy stosunkowo niewysokiej cenie możliwości tej pralki plasują ją na podium!

Wpis znaleziono dzięki:

- Candy CST G370D-S

- Pralka wolnostojąca

- Pralka otwierana od góry