RAUMPLUS – marka której możemy zaufać

3 września przedstawiciele marki RAUMPLUS spotkali się w showroomie przy ul. Burakowskiej z architektami, projektantami wnętrz i przedstawicielami mediów. Goście przybyli nader licznie, a wieczór obfitował w atrakcje i niespodzianki. Firmy nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto zajmuje się designem i architekturą.

  RAUMPLUS – marka której możemy zaufać. Relacja z eventu
RAUMPLUS – marka której możemy zaufać. Relacja z eventu

Od niemal 30 lat oferuje swoim klientom z 65 krajów świata nowoczesne, funkcjonalne, przemyślane w najmniejszym detalu systemy służące organizacji przestrzeni i przechowywaniu – przydatne zarówno w domach, jak i w biurach czy sklepach.

Garderoby, szafy, systemy półek, drzwi, ścianki działowe i wiele innych rozwiązań stworzonych przez RAUMPLUS łączy najwyższą jakość estetyczną z jakością funkcjonalną, co potwierdzają nie tylko wzornicze nagrody Red Dot i iF award, ale przede wszystkim opinie klientów, którzy na co dzień z nich korzystają.

Zebranych przywitała Agnieszka Tymińska, współwłaścicielka RAUMPLUS Polska, która oficjalnie przedstawiła pracowników firmy i gościa specjalnego z siedziby w Niemczech Kathrin Strauss. Następnie oddała głos dr Krystynie Łuczak-Surówce, która w intrygujący i dowcipny sposób opowiedziała o tym, dlaczego uważa markę RAUMPLUS za przykład znakomitego wzornictwa. Jej zdaniem firma potrafi dostarczyć systemy pomagające nam uporać się z jednym z najistotniejszych problemów organizacji przestrzeni – przechowywaniem. Przedmioty uporządkowane przy ich pomocy są ukryte, a zarazem łatwo dostępne. Rozwiązania działają i w sposób maksymalnie elastyczny pozwalają zagospodarować wnętrza. Komfort i jakość  dotyczy nie tylko produktów, ale także standardów współpracy z architektami i projektantami wnętrz. Firma obok inspirujących ekspozycji oraz pomocy zapewnianej przez wewnętrznych projektantów, oferuje wyjątkowo funkcjonalną internetową platformę projektową, która pomaga zarówno stworzyć odpowiednią do danego wnętrza aranżację, jak i dokonać zamówienia skonfigurowanego zestawu elementów, których podzespoły powstają w fabryce w Niemczech.

Salon przy Burakowskiej to miejsce, gdzie można osobiście przekonać się o walorach produktów RAUMPLUS – zaproszeni goście z zapałem godnym dziecięcej zabawy podziwiali szafy, wchodzili do garderób, sprawdzali działanie drzwi, oglądali próbki wypełnień skrzydeł. A że garderoba – przynajmniej kobietom – nierozerwalnie kojarzy się z ubraniami… w programie imprezy pojawił się ciekawy modowy akcent:

pokaz mody przygotowany wspólnymi siłami przez butik Pop Up Store, markę biżuterii KOD, salon Jagi Hupało i Dermamedic Palace. Drunklegends – minimalistyczne, jednobarwne kreacje o rzeźbiarskich fasonach świetnie komponowały się z nowoczesnymi naszyjnikami i bransoletami, a całość stylizacji zamykały proste, szlachetne fryzury modelek. Ponieważ salony RAUMPLUS i Jagi Hupało sąsiadują ze sobą w stylowym budynku dawnej fabryki koronek, uczestniczące w wieczorze Panie mogły skorzystać z konsultacji i posłuchać rad fryzjerów odnośnie doboru fryzury i jej pielęgnacji włosów. Pyszny poczęstunek i konkurs z nagrodami ufundowanymi przez partnerów imprezy – dopełniły ten niezwykle udany wieczór w jednym z najbardziej klimatycznych zakątków Warszawy.