Redakcja testuje: Paski wybielające Rapid White

Wszyscy kochamy białe, lśniące zęby, jednak czasem trudno jest zadbać o nie domowymi sposobami. Wybielanie w gabinecie dentystycznym jest kosztowne i inwazyjne - czy zatem istnieje inna opcja? Tak!

Redakcja testuje: Paski wybielające Rapid White

Paski Rapid White to innowacja w dziedzinie wybielania zębów. Są bardzo cienkie i elastyczne, dzięki czemu łatwo dopasować je do różnych kształtów uzębienia, w przeciwieństwie do nakładek z tworzywa sztucznego, które nie zapewniają równomiernego rozprowadzenia substancji wybielającej.

Paski zostały stworzone w celu rozjaśnienia zębów o maksymalnie 4 tony. Już po pierwszym użyciu widać efekt bielszych zębów. W ciągu 7-dniowej kuracji z naszych zębów znikają uporczywe przebarwienia. Plusem pasków jest brak nadtlenku wodoru, który niszczy szkliwo.

Sposób użycia jest bardzo prosty. Tuż po umyciu zębów, na górne zęby aplikujemy aktywator po czym przyklejamy paski. Czynność powtarzamy na dolnych zębach. Po 7 minutach dokładnie wypłukujemy usta wodą. Przez 15 minut po wybielaniu, nie powinniśmy ani jeść ani pić. W trakcie tych 7 minut, paski pod wpływem śliny rozpuszczają się, co jest bardzo wygodne. Należy uważać, aby przed aplikacją paski nie miały kontaktu z wodą, ponieważ się pod jej wpływem rozpuszczają się, co uniemożliwi prawidłową aplikację.

Redakcja testuje: Paski wybielające Rapid White

Efekt po?

Tuż po skończonej 7 dniowej kuracji widać było znaczącą poprawę wyglądu zębów. Stały się bielsze. Przebarwienia znikły, nie miałyśmy problemu z nadwrażliwością na zimne czy gorące napoje, co niestety bardzo często jest spotykane przy wybielaniu. W tym wypadku paski sprawdziły się świetnie. Efekt po skończonej kuracji: WOW!

Jest to świetny patent na wybielanie zębów samemu w domu. Przy stosunkowo niskim koszcie można sprawić, że staną się bielsze a co za tym idzie nasz uśmiech stanie się piękniejszy i estetyczniejszy. Niczym z czerwonych dywanów.