Regulamin konkursu: Dzień Matki z TK MAXX: Wygraj voucher na nawet 200 zł!

tkmax

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 20 maja 2016 i będzie trwał do 10.00 25 maja 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 maja 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze trzy najciekawsze propozycje.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Do wygrania:

1 x Voucher do TK MAXX o wartości 200 zł

2x Voucher do TK MAXX o wartości 100 zł

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym postem odpowiedź pisemną na pytanie: Co najchętniej wręczyłabyś swojej Mamie w dniu Jej święta? (Komentarz nie może być dłuższy niż 400 znaków).
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Proszę oznaczać te 3 osoby w komentarzu na Facebooku pod postem dotyczącym TEGO KONKURSU).

Trzy najciekawsze – według redakcyjnego jury – odpowiedzi zostaną nagrodzone odpowiednio:
I miejsce – 200 zł,
II i III miejsce – 100 zł.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 20.05.2016 i kończymy 25.05.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 25 maja o godzinie 12.00.