Regulamin konkursu: Pokaż nam chwilę relaksu i wygraj nagrody!

Regulamin konkursu

IMG_6325

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 18 kwietnia 2016 i będzie trwał do 10.00 25 kwietnia 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 kwietnia 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu zostanie wyłoniony zwycięzca, który według jury wyśle najciekawsze zdjęcie.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres [email protected] do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Zasady są proste!

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod tym artykułem zdjęcie pt. „Chwila relaksu moimi oczami”! Jury nagrodzi najciekawszą propozycję!
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby

START!

Na posty czekamy do 25 kwietnia br. do 10.00 zaś ogłoszenie wyników nastąpi 25 kwietnia 2016 o godzinie 12.00!

Nagrody:

Książka „Cienie w czasie” + Zestaw Cztery Pory Roku: „Spa dla ciała i zmysłów”