Regulamin konkursu: Znasz rewelacyjny sposób na piękne włosy?

konkurs argan oil 600

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 29 czerwca 2016 i będzie trwał do 10.00 6 lipca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 lipca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze 3 najciekawsze propozycje.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

 

Do wygrania!

3 zestawy składające się z:

  • Maska Macadamia + Collagen [Bioelixire] – rewitalizująca lekka maska do włosów ze wzmacniającym koncentratem, pogrubiającym i nadającym włosom objętości.
  • Szampon Macadamia + Collagen [Bioelixire]– odżywiający i nawilżający włosy. Jego unikalna formuła ułatwia stylizacje, wzmacnia, pogrubia i chroni kolor. Wspaniale wpływa też na skórę głowy.
  • Olejek pod prysznic Green Oil [Barwa] – bez parabenów, konserwantów i silikonów. Efekt zregenerowanej, jędrnej i miękkiej skóry natychmiastowy.

Aby wygrać należy:

  • W komentarzu pod postem konkursowym  opisz absolutny hit w pielęgnacji włosów, jaki wypróbowałaś na swojej głowie (np. rewelacyjna maseczka domowej roboty, preparat wyróżniający się spośród innych itp. i opisz jego działanie na Twoje włosy) – komentarz nie powinien być dłuższy niż 600 znaków, ale redakcja zastrzega sobie, że dłuższe, a ciekawe i oryginalne odpowiedzi również mają szansę na wygraną.
  • Polub naszego Facebooka – Obcasy.pl 

3 najbardziej interesujące i oryginalne – według redakcyjnego jury -odpowiedzi zostaną nagrodzone wyżej opisanym zestawem kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj tj. 29.06.2016 i kończymy 06.07.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 6 lipca o godzinie 12.00.