RETISIL – krem kontur oczu

Połączenie innowacyjnego retinoidu i krzemu organicznego w pielęgnacji pro-aging – ponadczasowe piękno skóry dojrzałej.

RETISIL krem kontur oczu
RETISIL – krem kontur oczu

Innowacyjne dermokosmetyki Sesderma z linii RETISIL wnoszą nową jakość do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Formuły produktów zawierają kosmetyczny ester kwasu retinowego – Hydroxypinacolone Retinoate (HPR), który działając na poziomie komórkowym, wzmacnia zdolność do regeneracji i odnowienia naskórka. Efekty jego działania są podobne do działania kwasu retinowego. Wykazano, że jest bardziej stabilny i powoduje mniej podrażnień skóry niż retinol. W składzie znajdziemy też krzem organiczny, korzystnie wpływający na zapobieganie starzenia się skóry. Brzmi dobrze? Działa jeszcze lepiej!

Sesderma Retisil to seria wpasowująca się w trend pro-aging, dbająca o minimalizowanie wszystkich oznak starzenia się skóry. To innowacyjna linia, która łączy w sobie zaawansowane składniki, takie jak Hydroxypinacolone Retinoate (HPR) i krzem organiczny, wykorzystując przy tym potęgę nanotechnologii, aby zapewnić kompleksową pielęgnację skóry dojrzałej.

Działanie kremu:

  • Intensywna pielęgnacja konturu oczu i ust
  • Zmniejsza widoczność cieni pod oczami
  • Spłyca zmarszczki wokół oczu i ust
  • Wygładza linie mimiczne
  • Zwiększa jędrność
  • Niweluje oznaki zmęczenia

Sposób użycia:

Nakładać rano i wieczorem na czystą i suchą skórę wokół oczu i ust. Nakładać od wewnątrz do zewnątrz, lekko wklepując palcami i delikatnie wmasowując. Stosować filtry przeciwsłoneczne w przypadku ekspozycji na słońce.