Rewolucja w Twojej szafie! Zrób to sama

Zawsze chciałaś mieć jedyną w swoim rodzaju ramoneskę z naszywkami? Nie masz pomysłu na to, jak nosić oversize’ową koszulę? Nie możesz patrzeć na swoje stare jeansy, bluzy i T-shirty, które zalegają w szafie? Czas na modowy tuning!

Rewolucja w Twojej szafie! Zrób to sama

Wkrótce będziesz miała ku temu świetną okazję – sieć centrów outletowych FACTORY organizuje akcję Stylowy Upcykling, dzięki której zupełnie za darmo nadasz swoim ubraniom nowe życie.

Rewolucja w Twojej szafie! Zrób to sama

Prawie każda z nas ma w swojej szafie rzeczy, których już nie nosi, bo wyszły z mody
albo po prostu się znudziły. Ty też? Nie pozwól, by tylko zajmowały w niej miejsce! Zamiast tego weź je ze sobą na Stylowy Upcykling. To cykl trzech weekendowych eventów połączonych z warsztatami, które jesienią odbędą się w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Podczas nich zajęcia z tuningowania ubrań poprowadzi Karina Wacławik, która na co dzień rewolucjonizuje garderoby polskich gwiazd. Pod jej okiem przerobisz prosty T-shirt tak, by zyskał modny choker albo gorsetowe wiązanie, z koszuli zrobisz sukienkę off shoulder, sprawisz, że stara skórzana kurtka zmieni się nie do poznania, jeansom nadasz efekt sprania, a nawet… uszyjesz z nich torbę!

Udział w Stylowym Upcyklingu jest bezpłatny, a na miejscu, w specjalnie zaaranżowanej strefie, do dyspozycji będą naszywki, ćwieki, farby do ubrań, a także inne potrzebne akcesoria i narzędzia. Jedyne, co musisz przynieść ze sobą, to dowolna rzecz, którą chcesz przerobić. Świetna zabawa i mnóstwo modowych inspiracji gwarantowane! To nie wszystko – najlepsze ubraniowe metamorfozy przeprowadzone podczas Stylowego Upcyklingu będą nagradzane kartami podarunkowymi na zakupy w FACTORY. Akcja ma na celu zabawę, rozwija modową wyobraźnię, a dodatkowo udowadnia, że uzupełnienie szafy o prawdziwe hity sezonu wcale nie musi odchudzać portfela. Najlepsze metamorfozy przeprowadzone podczas Stylowego Upcyklingu będą nagradzane kartami podarunkowymi na zakupy.

Jeśli przygoda z tuningowaniem ubrań Ci się spodoba, będziesz mogła ją kontynuować. FACTORY przygotowało bowiem także wideotutoriale, które pokazują, jak krok po kroku przeprowadzić metamorfozę różnych części garderoby. Od 12 września będą one publikowane na Facebookowych profilach centrów FACTORY. Bogatsza o tak praktyczną wiedzę będziesz mogła zmieniać swoją szafę w zasadzie bez ograniczeń!

Stylowy Upcykling odbędzie się 23.09.-24.09. na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu, 30.09.-1.10. podczas Targów Slow Fashion w Warszawie oraz 14.10.-15.10. w kompleksie Dolne Młyny w Krakowie.