Ryan Gosling pozuje z Ryanem Reynoldsem na Critics’ Choice Awards!

To jedna z najważniejszych imprez zagranicznej branży filmowej - otwarcie wielkiego wyścigu po Oscary. Podczas tegorocznej gali Critics' Choice Awards można było spotkać plejadę hollywoodzkich gwiazd, a wśród nich dwóch najseksowniejszych kanadyjczyków! Kto dostał nagrody?

Ryan Reynolds i Ryan Gosling, Gala Critics' Choice Awards
Ryan Reynolds i Ryan Gosling, Gala Critics’ Choice Awards

Gala odbyła się na lotnisku w Santa Monica. Spotkanie Ryana Goslinga i Ryana Reynoldsa wciąż budzi wiele emocji, nie tylko w amerykańskich mediach. Najprzystojniejsi aktorzy Hollywood zrobili sobie wspólnie zdjęcie. Tak bliskie zestawienie nie ułatwiło jednak podjęcia ostatecznej decyzji – wciąż nie wiadomo, który z nich jest bardziej seksowny!

Na Critic’s Choice Awards pojawił się także Mel Gibson ze swoją ciężarną żoną i puszystą brodą, która nie schodzi dziś z ust całego świata. Natalie Portman przechadzała się po czerwonym dywanie w zaawansowanej ciąży. Poza tym mogliśmy podziwiać Justina Timberlake’a z Jessicą Biel, Michelle Williams, Nicole Kidman czy Emma Stone.

Największymi zwycięzcami okazali się twórcy filmu „La La Land„. Film zdobył aż osiem nagród, w tym najważniejszą, w kategorii „najlepszy film”. Tak ja przewidywano, nagrodę za najlepszą, pierwszoplanową rolę kobiecą zdobyła Natalie Portman, która swoim portretem Jackie Kennedy w filmie „Jackie” zachwyciła wszystkich. Mówi się, że aktorka będzie największą zwyciężczynią rozpoczętego sezonu nagród filmowych. Casey Affleck otrzymał statuetkę w kategorii „najlepszy aktor” za swoją życiową rolę w filmie „Manchester by the Sea”.

Justin Timberlake, Jessica Biel, Critics' Choice Awards, GA.
Justin Timberlake, Jessica Biel, Critics’ Choice Awards, GA.
Michelle Williams, Critics' Choice Awards, GA.
Michelle Williams, Critics’ Choice Awards, GA.
Lily Collins. Critics' Choice Awards, GA.
Lily Collins. Critics’ Choice Awards, GA.
Mel Gibson, Critics' Choice Awards, GA.
Mel Gibson, Critics’ Choice Awards, GA.
Emma Stone, Critics' Choice Awards, GA.
Emma Stone, Critics’ Choice Awards, GA.
Ryan Reynolds i Ryan Gosling, Gala Critics' Choice Awards
Ryan Reynolds i Ryan Gosling, Gala Critics’ Choice Awards

Wpis znaleziono dzięki:

- Ryan Gosling

- Ryan Reynolds

- Critics' Choice Awards