Siwiec zamiast Dody w Teatrze Sabat!

Doda nie zagra jednak w najnowszym musicalu Teatru Sabat.

Natalia Siwiec, Doda. Fot. GA.
Natalia Siwiec, Doda. Fot. GA.

W styczniu tego roku, dyrektorka Teatru Sabat – Małgorzata Potocka zapowiedziała nowy musical, w którym w głównej roli miała zostać obsadzona kontrowersyjna polska wokalistka Doda.

Dorota Rabczewska poczuła jednak zew aktorski i doszła do wniosku, że jej ambicje sięgają dużo wyżej niż tylko muzyczna rewia i w tajemnicy zaczęła ustalać warunki współpracy z szefem Teatru IMKA – Tomaszem Karolakiem.

Jak się jednak okazało, światek ten jest bardzo mały i o poczynaniach niewdzięcznej Rabczewskiej, szybko dowiedziała się Potocka, która w odwecie zaczęła rozmowy z Natalią Siwiec. Natalia jako aktorka zadebiutowała latem zeszłego roku w spektaklu „O co biega”, w którym zagrała pokojówkę.

Jak donosi Super Express, Małgorzata Potocka ostatecznie zrezygnowała ze współpracy z Dodą i w swoim nowym musicalu obsadzi właśnie Natalię Siwiec, która nigdy nie ukrywała swoich aktorskich ambicji i wywiadach często podkreślała, że chętnie zagrałaby na przykład u Tarantino.

Na rolę u Tarantino będzie musiała niestety jeszcze poczekać, a swój warsztat aktorski już niebawem zacznie szlifować u boku wokalisty Adiego Kowalskiego, który prawdopodobnie będzie jej partnerował w nowym musicalu Małgorzaty Potockiej.