Skin Cycling 4-etapowy zabieg

Marka Perfecta wprowadza produkt inspirowany jednym z najpopularniejszych trendów uwielbianych przez beautymaniaczki – Skin Cycling Routine. To absolutna nowość w pielęgnacji skóry! Zabieg składa się z czterech maseczek na noc o różnorodnym działaniu, które tworzą spójny plan pielęgnacji skóry twarzy.

Skin Cycling 4-etapowy zabieg

Skin cycling błyskawicznie zdobył popularność na całym świecie dzięki natychmiastowym efektom. Marka Perfecta stworzyła linię Skin Cycling Routine, która dzięki 4-etapowej pielęgnacji przywraca skórze doskonałą kondycję, nie naruszając jej bariery hydrolipidowej. Zabieg reguluje i porządkuje częstotliwość dostarczania substancji aktywnych skórze, pozwalając na stopniowe i łagodne wprowadzenie silniejszych składników aktywnych, jednocześnie nawilżając i regenerując skórę. Poznaj prawdziwy hit pielęgnacyjny i przekonaj się o jego skuteczności na własnej skórze!

Wypróbuj wieczorną pielęgnację twarzy w 4-dniowym cyklu:

Noc 1: Eksfoliacja (3% kwasy AHA) – Podczas pierwszego etapu wykonujemy peeling kwasami AHA, które skutecznie pobudzają naskórek do delikatnego złuszczenia i odnowy, pozostawiając cerę idealnie oczyszczoną, wygładzoną, rozjaśnioną i pełną blasku. Eksfoliacja przygotowuje skórę na efektywne wykorzystanie składników aktywnych w kolejnych etapach.

Noc 2: Retinoidy (0,15% proRetinol) – Drugiej nocy do pielęgnacji wprowadzamy retinoidy. ProRetinol to delikatna i stabilna forma witaminy A, która przekształca się w retinol w naskórku. Skóra po nocy jest wyraźnie wygładzona, rozjaśniona i ujędrniona, a zmarszczki i niedoskonałości są zredukowane.

Noc 3: Nawilżenie (3% kolagen + kwas hialuronowy) – Po złuszczeniu skóry kwasami i zastosowaniu retinoidów, kolejna noc to czas na intensywne nawilżenie i ukojenie. Skoncentrowane działanie kolagenu i kwasu hialuronowego wpływa na odpowiedni poziom nawilżenia, zapobiegając utracie wody z naskórka. Cera pozostaje gładka, jędrna i pełna blasku.

Noc 4: Regeneracja (5% repair ceramide complex) – Ostatnia noc cyklu to dalsza intensywna regeneracja skóry po złuszczeniu i zastosowaniu retinoidów oraz przygotowanie skóry do ponownego cyklu. Skoncentrowany kompleks ceramidów wspiera odbudowę naskórka i pomaga wzmocnić jego naturalną barierę ochronną. Cera odzyskuje równowagę i komfort, jest nawilżona i wygładzona.

Stosowanie: Nałóż grubszą warstwę maski na oczyszczoną skórę, omijając okolice oczu, i pozostaw na całą noc. Stosuj zgodnie z rutyną Skin Cycling w 4-dniowym cyklu. Po zakończeniu cyklu, zacznij go od nowa.