Skórzane spodnie w czterech wyjątkowych stylizacjach

Drapieżne i seksowne - takie właśnie są skórzane spodnie. Ten ponadczasowy element garderoby podkreśla wszystkie atuty kobiety. W którym wydaniu najlepiej będą do ciebie pasować?

skórzane spodnie
Skórzane spodnie w czterech wyjątkowych stylizacjach.

Myśląc o skórzanych spodniach, wiele z nas wyobraża sobie ostrą, rockową dziewczynę, najlepiej za kierownicą warczącego motoru. Jednak nie tylko dla niej będą one idealną częścią stroju – nawet codziennego. Tak, skórzane spodnie wkraczają na salony, a także do biur, szkół czy kawiarni. Dzięki ogromnej uniwersalności, łatwo można stworzyć stylizację retro, jak również luźną czy elegancką z nimi w roli głównej.

Skórzane spodnie w czterech wyjątkowych stylizacjach.

Tweed na pierwszym planie

Tweedowe płaszcze to oczywiście jesienny must-have. Nie mniej urzekające są również wierzchnie okrycia nadające się do noszenia wewnątrz budynków, jak tweedowe marynarki czy żakiety. Oczywiście świetnie wyglądać będą ze skórzanymi spodniami, które nadadzą tradycyjnej szkockiej tkaninie nieco zawadiackości.

skórzane spodnie

Skórzane spodnie w czterech wyjątkowych stylizacjach.

Z jesiennym swetrem

Skóra i wełna? Dlaczego nie! To połączenie samych kontrastów, zarówno wizualnie, jak i dotykowo. Dzięki temu stylizacja skomponowana ze skórzanych spodni i ciepłego swetra będzie nie tylko wspaniale wyglądać, ale i niezwykle się nosić. Do tego zestawu idealnie sprawdzą się też wygodne jesienne botki.

Zobacz także: Jesienne stylizacje – ciepłe i stylowe

Spodnie ze skóry w czterech wyjątkowych stylizacjach.

Skórzane spodnie w eleganckim wydaniu

Jeśli nie mamy pomysłu na stylizację, to najlepiej połączyć jest dwa modowe klasyki. Efekt zawsze będzie zachwycający. Jednym z najlepszych dowodów jest chociażby outfit złożony ze skórzanych spodni i białej koszuli, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie. Stwarza on wrażenie luźnej elegancji, która sprawdzi się zarówno w sytuacjach służbowych, jak i na co dzień.