Smartwatch – elegancja w parze z najnowszą technologią

Elegancki smartwatch męski oraz damski to przykład na to, że technologia może występować w szykownym wydaniu. Te inteligentne zegarki łączą w sobie świetny wygląd z niezliczonymi możliwościami.

Smartwatch – elegancja w parze z najnowszą technologią

Eleganckie smartwatche męskie oraz damskie

Smatchwatche zostały wykonane z płynnego metalu, który pozwolił na stworzenie pięknych, ale również solidnych i wytrzymałych powierzchni. Szlifowana tarcza jest łatwa w utrzymaniu w doskonałej kondycji, a jej odporność sprawia, że nie rysuje się łatwo. Nie mniej ważna jest trwałość metalu konstrukcji zegarka. Nowoczesne metody wytopu sprawiły, że nie przepuszcza wody oraz wilgoci i jest odporna na korozje. Przy wszystkich tych cechach pozostaje lekka i wygodna.
Smart zegarki występują w różnorodnych modelach, dzięki czemu możemy dopasować je do swojego gustu poprzez wybór tarczy, kolorystyki, a także paska. Najnowsze modele pozwalają na wgranie własnego zdjęcia na wyświetlacz zegarka tak by stanowił on tło. Daje to możliwość nieograniczonej personalizacji.
Eleganckie męskie smartwatch będą świetnie wyglądały do garnitury, a damskie modele nie zaburzą wizualnego odbiory nawet w przypadku stylistyki z sukienką.

Możliwości technologiczne

W odróżnieniu od klasycznych zegarków, zegarki smartwatch to najwyższa technologia zamknięta w małym urządzeniu. Na początek w oczy rzuca się wyświetlacz z doskonałym obrazem, który pokazuje spersonalizowane dane. Użytkownik sam decyduje co na nim będzie widoczne. Wyświetlacz dostosowuje swoją jasność do panujących warunków, dzięki czemu optymalizuje obraz.
Smatwatch monitoruje funkcje naszego ciała, ma wbudowany pomiar pulsu, przeprowadza analizę saturacji, zapisu EKG oraz jest w stanie wykryć sztywność tętnic. Dane są odczytywane przez całą dobę, dzięki czemu możemy prześledzić nasz stan w każdej chwili. Jest to bardzo przydatne podczas wykonywania treningów, ale również dla otrzymania ogólnego obrazu naszego organizmu.
Pomiary odbiegające od normy będą wykazywane, dzięki czemu od razu dowiemy się o jakiś zaburzeniach. Podobnie dzieje się w przypadku monitorowania jakości snu. Precyzyjne wyniki mogą być bardzo przydatne dla osób zdrowych oraz chorych, które potrzebują weryfikowania swojego stanu.
Warto też zaznaczyć, że w przypadku nowych smatwatch mamy do czynienia z wytrzymałą baterią, która bez doładowywania może utrzymywać urządzenie nawet przez kilkanaście dni. Inteligentny zegarek będzie wsparciem dla użytkownika w codziennym funkcjonowaniu oraz wszelkiego rodzaju aktywności. Jego funkcjonalność sprawia, że możemy się na nim opierać również podczas ciężkich warunków.

Zegarek damski i męski dla aktywnych fizycznie

Modele smartwatchy typu Huawei Watch Ultimate zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą wykorzystać ich możliwości podczas intensywnego użytkowania. Są odporne na warunki panujące na górskich treningach, a nawet podczas nurkowania. Właściwości przydatne podczas nurkowania dają możliwości podwodnego systemu nawigowania, prędkość wynurzania czy mierzenia ciśnienia i temperatury wody. Czuwają też nad bezpieczeństwem podczas zanurzania.
Smartwatch posiada zaprogramowane plany treningowe, zarówno podstawowe jak i profesjonalne, które wykazują zapotrzebowanie na dane aktywności oraz ich intensywność.
Inteligentny zegarek sportowy ma wbudowany GPS, pozwalający na dokładne nawigowanie w terenie oraz funkcje naprowadzania na drogę powrotną. Z nim nie zgubisz się nawet na całkiem nowych trasach.
Z poziomu zegarka dane przechodzą na system android w telefonie, dzięki czemu mamy na bieżąco dostęp do wszystkich danych oraz możemy je analizować poprzez różne wykresy. Kompatybilność między urządzeniami cały czas się uaktualnia dając obraz w rzeczywistym czasie.

Artykuł partnera