Sposoby na delikatny makijaż, który sprawi, że poczujesz się dobrze w swojej skórze

Mocny makijaż powoli staje się passe. Wciąż możesz podkreślać nim urodę na wieczorowych wyjściach, ale na co dzień powinnaś wybierać prostsze rozwiązania. bareMinerals stawia na produkty, które uwypuklają naturalne piękno.

Kosmetyki do pielęgnacji skóry
Sposoby na delikatny makijaż, który sprawi, że poczujesz się dobrze w swojej skórze

bareMinerals – makijaż to nie maska

Każda kobieta jest piękna, ale nie każda zdaje sobie z tego sprawę. Coraz więcej kosmetycznych gigantów rezygnuje z promowania wzoru idealnego piękna. Drobne niedoskonałości mogą być równie atrakcyjne. Prawdziwa moc tkwi w pewności siebie. Moda na ostry makijaż, który tak naprawdę pełni rolę maski, na szczęście powoli odchodzi w zapomnienie. Najnowsze trendy wymagają odwagi, ponieważ nie pozwalają już na chowanie się za kosmetykami. Ważniejsze od efektu wow! staje się odpowiedzialne wybieranie produktów, które nie zaszkodzą twojej skórze.

bareMinerals – podkład w zgodzie z naturą

Wybór podkładu najczęściej przesądza o efekcie sztuczności makijażu. Wiele kosmetyków tego rodzaju ma tendencję do zamieniania twarzy we wspomnianą maskę. Wszystkie kosmetyki marki Bare Minerals to produkty, które, jako nieliczne na rynku, gwarantują matowe wykończenie przy zachowaniu efektu naturalnego wyglądu cery. Marka przykłada dużą wagę do tego, a jej produkty nie szkodziły skórze, dlatego podkłady bareMinerals nie zatykają porów. Ponadto wiele z nich w swoim składzie ma potrzebne skórze witaminy i minerały. W ofercie firmy coś dla siebie znajdą także osoby z delikatną i skłonną do alergii skórą, gdyż podkłady testowane są dermatologicznie. Większość ma również właściwości hipoalergiczne. Dlaczego tak ważne jest, aby wybierać produkty przyjazne dla skóry? Skóra twojej twarzy musi radzić sobie z wieloma wyzwaniami. Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia powietrza, a nawet stres i zła dieta negatywnie wpływają na kondycję cery. Źle dobrane kosmetyki są dla niej dodatkowym obciążeniem. bareMinerals to marka, która nawet w nazwie podkreśla, jaką wagę przykłada do odpowiedniego składu. Jedno z głównych haseł firmy: „full of what’s good and free of what’s not” (makijaż pełen tego, co dobre i wolny od tego, co szkodzi) obrazuje, jak ważne są te wartości dla marki. Aby naturalny makijaż wyglądał naprawdę dobrze, używaj nie tylko tych kosmetyków, które maskują niedoskonałości, ale też tych, które wspierają zdrowy wygląd twojej skóry. Produkty bareMinerals w przystępnych cenach możesz znaleźć w sklepach internetowych.

Bare Minerals kosmetyki
Sposoby na delikatny makijaż, który sprawi, że poczujesz się dobrze w swojej skórze

bareMinerals – podkreślaj, nie ukrywaj

Podstawową ideą makijażu naturalnego jest wydobywanie na pierwszy plan twoich największych zalet. Jeśli decydujesz się na tego typu stylizację, musisz zrezygnować z agresywnego konturowania twarzy i ostrych kolorów. Nie oznacza to jednak, że możesz używać wyłącznie pudru i podkładu. W naturalnym makijażu równie dobrze sprawdzają się cienie do powiek. Co ważne, nie powinny one kolorystycznie obciążać ostatecznego efektu. Lepiej wybrać takie, których efektem jest rozświetlenie oraz podniesienie powieki. Naturalny makijaż ma dodać twojej twarzy świeżości. Przydymione oko oraz wszelkie inne kolorystyczne wariacje na powiece lepiej zostawić na inne okazje. Dzięki pastelowym, ciepłym odcieniom twoje oczy równie dobrze mogą przyciągać uwagę i wprawiać w zachwyt. W ofercie bareMinerals znajdziesz palety idealne do makijażu naturalnego. Cienie do powiek sygnowane logotypem firmy, jak wszelkie inne kosmetyki z jej asortymentu, gwarantują trwałość oraz skład przyjazny skórze. Wykonując makijaż możemy również zdecydować się na podkreślenie brwi. W tym elemencie zachowanie umiaru jest kluczowe. Przerysowane brwi sprawią, że twoja twarz zamieni się w karykaturę. W kwestii makijażu naturalnego warto kierować się zasadą – mniej znaczy więcej.

bareMinerals – z miłości do kobiet

Moda na naturalny look jest silnie powiązana z prądami feministycznymi. Marka bareMinerals nie tylko produkuje kosmetyki, które dbają o dobre samopoczucie kobiet, ale także wspiera wiele ruchów na rzecz walki o ich prawa. Polityka wyznawana przez firmę może być inspirująca dla wątpiących w siebie i czujących się źle w swojej skórze przedstawicielek płci pięknej. Identyfikując się z jej wartościami możesz czuć się dumna ze swojego dążenia do zachowania naturalności.

Artykuł partnera