Sposoby na wiosenne odmłodzenie i promienną twarz

Wiosną, gdy przyroda rodzi się do życia, i Ty możesz zakwitnąć niczym kwiat. Wraz z pierwszymi promieniami słońca warto przywrócić skórze świeżość i blask. Naturalne, nieinwazyjne terapie odmładzania twarzy rekomendowane przez Akademię Holistyczną „Alchemia Zdrowia” są doskonałą alternatywą dla botoksu.

Manor House Refleksologia (1 of 1)
Sposoby na wiosenne odmłodzenie i promienną twarz

Szybkie i długotrwałe efekty odmładzające

Z biegiem lat naczynia krwionośne (włosowate) skracają się, wręcz wysychają, mięśnie wiotczeją, nerwy ulegają atrofii, a szyja zmniejsza swoją długość. My zaś nie możemy cieszyć się pełnym zdrowiem, ani młodą, piękną twarzą. Dążąc do uzyskania szybkich i długotrwałych efektów odmładzających, powinniśmy zacząć od rozluźnienia mięśni kręgosłupa, osiągnięcia równowagi energetycznej i emocjonalnej oraz usunięcia blokad ruchowych.

„Aby zachować na długo młody i zdrowy wygląd, pielęgnowanie jedynie skóry twarzy, to stanowczo za mało. Niezbędne jest spojrzenie na organizm jako integralną całość i kompleksowe działanie, w tym zadbanie o kręgosłup, żuchwę i mięśnie twarzy. Dlatego też Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia” stworzyliśmy innowacyjny program odmładzający opierający się o wyłączenie naturalne metody. Unikalne zabiegi pozwalają uzyskać niezwykły efekt liftingu „jak po botoksie” przy zachowaniu naturalnej mimiki twarzy” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA i twórczyni Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia”.

Kompleksowa rewitalizacja twarzy

Zabieg polecany jako wstęp do kompleksowej rewitalizacji twarzy to oparta na mioestetyce i biomechanicznej stymulacji urządzeniem BMS rewitalizacja mięśni głowy i szyi. Stymulowanie urządzeniem BMS skóry głowy, mięśni szyi i karku przywraca im pierwotną, fizjologiczną funkcję i młodość.  Kolejnym krokiem jest rewitalizacja mięśni żwacza. Nadmierne naprężenie tych mięśni prowadzi do negatywnych następstw takich jak: nadmierny zacisk naczyń odżywiających skórę twarzy, asymetria twarzy, zbaczanie żuchwy.

Drenaż limfatyczny twarzy polega na stymulacji układu limfatycznego poprzez zastosowanie odpowiednich technik powodujących przepływ limfy. Zabieg poprawia ukrwienie i dotlenienie komórek oraz dostarczenie składników odżywczych do skóry, przez co zmniejsza obrzęki oraz eliminuje cienie i opuchliznę pod oczami. W efekcie twarz staje się bardziej jędrna i lepiej odżywiona. Jedyny w swoim rodzaju zabieg łączący doskonałe efekty terapeutyczne i kosmetyczne to refleksologia twarzy. Efektem zabiegu jest poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy, zmniejszenie obrzęków i opuchlizn oraz niwelowanie zmarszczek. Wyraźnie poprawia się też koloryt, jędrność w Manor House SPA w ramach naszej autorskiej i napięcie skóry.

Fizjologiczny lifting twarzy

Prawdziwą alternatywą dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych jest rewolucyjny, całkowicie fizjologiczny lifting twarzy. Rewelacyjne efekty odmładzające są możliwe dzięki mioestetyce (zabiegi mięśniowo-powięziowe) i biomechanicznej stymulacji urządzeniem BMS z jednoczesnym wprowadzaniem przez skórę monojowego złota. Kilka takich zabiegów prowadzi do doskonałego odżywienia skóry i tkanki podskórnej oraz do stopniowego wzrostu objętości i napięcia zwiotczałych mięśni mimicznych twarzy. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność i elastyczność, a rysy twarzy stają się bardziej wyraziste, przez co twarz wygląda na młodszą o kilkanaście lat.

Niezwykłe efekty przynosi także masaż twarzy bańką próżniową. Zabieg ujędrnia i napina skórę twarzy. Doskonale odbudowuje sieci naczyń włosowatych (kapilary), dzięki temu poprawia ukrwienie, dotlenia, odżywia i oczyszcza z toksyn komórki skóry.

Zabiegi na twarz z monojowym złotem, srebrem i krzemem rekomendowane przez ekspertów Manor House SPA są bezpieczne i mają szerokie spektrum działania. Kosmetyki Invex Remedies zawierają monojonowe złoto i srebro o średnicy jonu mniejszej niż 0,2 nanometra, dzięki czemu z łatwością przenikają błonę komórkową i łączą się z ludzkim DNA, rozpoczynając regenerację skóry. Następuje stymulacja produkcji kolagenu, dzięki czemu skutecznie likwidowane są drobne zmarszczki, a skóra staje się jędrna i elastyczna.

Kompleksową rewitalizację twarzy warto zakończyć  tzw. eliksirem młodości – zabiegami z wykorzystaniem bioelektrod livewave®. Maski na twarz do wielokrotnego użycia w domu przygotowane w oparciu o stymulowanie dwóch substancji: glutation – nazywany „peptydowym enzymem młodości” i karnozynę – znaną jako „eliksir młodości”. Glutation i karnozyna są produkowane przez ludzki organizm, jednak z wiekiem w coraz mniejszych ilościach. Bioelektrody Livewave pobudzają organizm do produkcji tych substancji, zaś powstała z ich użyciem maska ma silne działanie odmładzające i przeciwzapalne. Rozjaśnia też koloryt skóry, wybiela plamy pigmentacyjne oraz widocznie poprawia stan starzejącej się skóry.

Więcej informacji: www.manorhouse.pl