Swarovski świętuje premierę nowej kolekcji we Włoszech

swarowsy swietuje

7 czerwca Swarovski przeobraził włoską stolicę mody w miasto blasku i światła. ‘Fashionation’ party marki Swarovski zorganizowane w historycznym Palazzo Reale, to wieczór pełen gwiazd, magii i poezji.
Gospodarzem wieczoru był Robert Buchbauer, (piąta generacja rodziny Swarovskich, członek Swarovski Executive Board i CEO Consumer Goods Business). Impreza była poświęcona nadchodzącej kolekcji jesień/zima 2011/12 – ‘Wings of Fantasy’.

700 gości, w tym dziennikarze z całego świata, liderzy opinii i gwiazdy, odkryło bogactwo marki Swarovski, dzięki niezwykłym instalacjom i inspirującym pokazom. Zainaugurowana przez ikonę mody Naomi Campbell impreza przeobraziła się w nadzwyczajny performance Miki oraz ekskluzywny set dj’ski Sophie Ellis Bextor i Skin.

swarowsy swietuje2

Pośród licznych gwiazd zjawiły się między innymi: francuska aktorka Vahina Giocante, brytyjskie top modelki Erin O’Connor i Ben Grimes, hiszpańska piękność Ariadne Artiles, niemiecka modelka Julia Stegner, włoska muza projektantów Anna Dello Russo. Wiele innych gwiazd z Włoch pojawiło się na czerwonym dywanie błyszczącym tego wieczoru od biżuterii i akcesoriów Swarovskiego.

Swarovski continues to add sparkle to people’s everyday lives!