Syn znanego muzyka w „Must Be The Music”

soyka_syn
Jak zaprezentuje się na scenie. Jak ocenią ich Kora, Elżbieta Zapendowska, Piotr Rogucki i Adam Sztaba? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie.


Syn Stanisława Sojki w „Must Be The Music”. Jest bardzo podobny do ojca! W nowej, dziewiątej już edycji „Must Be The Music. Tylko Muzyka” o sławę i popularność zawalczy Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki.

Na naszych zdjęciach od razu widać, że Jakub Sojka jest podobny do ojca jak dwie krople wody. Tak jak sławny tata Jakub postanowił także zawalczyć o swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej. Ale zamiast wykorzystywać popularność ojca, podobnie jak wielu innych początkujących muzyków, zdecydował się na wzięcie udziału w talent-show Polsatu. Na scenie „Must Be The Music” 34-letni Jakub Sojka wystąpi z zespołem Miąższ, w którym jest perkusistą od kilku miesięcy.

Jak na scenie zaprezentuje się Jakub Sojka i jego zespół? Jak ocenią ich Kora, Elżbieta Zapendowska, Piotr Rogucki i Adam Sztaba? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie.