Taylor Swift z powiększonym biustem w Vogue’u

Taylor w majowym numerze amerykańskiego Vogue'a wygląda trochę jak Karlie Kloss. Na pierwszy rzut oka widać postrzępionego, platynowego boba, długie nogi i... powiększony biust!

Taylor Swift, Vogue's Cover
Taylor Swift, Vogue’s Cover

Grafika Vogue’a trochę poniosła fantazja podczas obróbki zdjęć. Trzeba jednak mu przyznać, że Taylor wygląda zjawiskowo patrząc w obiektyw z przymrużonymi oczami. Wybaczyć mu chyba należy nawet ten powiększony biust…

Nic dziwnego też, że to właśnie ona została gwiazdą majowego numeru czasopisma – piosenkarka wywołała ostatnio dużo zamieszania. Nowa fryzura to w tym wypadku tylko dodatek do błękitnych, przenikliwych oczu i kuszącej czerwonej szminki.

W wywiadzie Taylor Swift opowiada o swojej relacji z Calvinem Harrisem nazywając to „magicznym związkiem”, o swoim konflikcie z mężem Kim Kardashian – Kanye Westem oraz o tym jak radzi sobie z popularnością:

„Jest wiele sposobów na walkę z plotkami. Jeśli mówią, że jesteś w ciąży, jedyne co możesz zrobić to dalej nie być w ciąży i nie urodzić dziecka. Jeśli plotki mówią, że masz fałszywych przyjaciół,  jedyne co możesz zrobić, to dalej mieć prawdziwych przyjaciół. I gdy będziemy się nadal przyjaźnić za 15 lat i razem wychowywać dzieci, może ktoś pomyśli: to, co mówiliśmy o Taylor i jej przyjaciołach, było absurdalne.”

Sesja do Vogue’a była podobno jedną z najprzyjemniejszych sesji w życiu Taylor. Oto efekty: