Tego lata postaw na wakacyjne szaleństwo na paznokciach!

Wczasy last minute pod palmami? Wyprawa górskim szlakiem? A może wymarzona podróż do Azji? Jedno jest pewne! Niezależnie od tego dokąd jedziesz modne hybrydy idealnie podkreślą Twoje letnie stylizacje, a Ty będziesz eksplodować dobrymi emocjami!

Jeśli chcesz cieszyć się pięknymi paznokciami przez cały czas trwania letniego urlopu, manicure hybrydowy idealnie się sprawdzi W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów nie odpryskuje, a kolor utrzymuje się nawet 14 dni! Na trwałość lakierów hybrydowych hi hybrid nie mają wpływu: słona woda morska, piasek czy inne czynniki atmosferyczne, towarzyszące nam podczas licznych podróży.

Wakacje to czas odpoczynku i relaksu, dlatego pozwól sobie na odrobinę szaleństwa….na paznokciach!!! Poznaj 3 najgorętsze trendy tego lata!

1. Miksuj kolory!

Tego lata postaw na wakacyjne szaleństwo na paznokciach!

Taki sam odcień na wszystkich paznokciach? Nuda! My stawiamy na zabawę kolorami! Nie bój się eksperymentować i miksuj je do woli! Każdy paznokieć w innym kolorze? Easy! Jeśli nie jesteś aż tak odważna, skuś się na jeden lub dwa palce w innym odcieniu.

2. Francuski manicure

Tego lata postaw na wakacyjne szaleństwo na paznokciach!

Kto powiedział że klasyczny francuski manicure musi być w bieli i beżu? Przełam zasady i postaw na kolorowe paski na płytce paznokcia zamiast białych! Zaskakujący efekt, który pozwoli wyróżnić się wśród tłumu gwarantowany!

3. Proste wzory

Tego lata postaw na wakacyjne szaleństwo na paznokciach!

Mani wakacyjne, to nie tylko soczyste kolory, ale też wzorki. Trendem tego lata są azteckie printy i geometryczne kombinacje. Daj się ponieść wyobraźni!

Dawanie radości w drobnych gestach podczas wakacyjnych wojaży? Easy! Powiedz hi vibes i zaproś good mood do swojej codzienności!

Wpis znaleziono dzięki:

- Manicure hybrydowy

- Paznokcie

- Lakier Hybrydowy