Torebki Angeliki Miętkiewskej-Dziubak

Torebki Angeliki Miętkiewskej Dziubak2

Wszystkie torebki wykonane są ręcznie, zszywane wyłącznie skórzanymi rzemieniami. Angelika Miętkiewska-Dziubak współpracuje z innymi projektantami między innymi z Moniką Onoszko, ma na swym koncie pokazy wraz z ową projektantką, wywiady w pasie, udział w pokazach i imprezach promujących modę. Ostatnie dostępne artykuły zamieszcza „Ambiente” i „Świat elit”.

Linia ELEGANCE to najnowsza linia toreb zaprojektowana i wykonana w pracowni projektantki Angeliki Miętkiewskej-Dziubak Każda torebka wykonana jest z naturalnych skór, ręcznie jako pojedynczy egzemplarz, żaden wzór się nie powtarza, każda ma swój niepowtarzalny klimat.

 

Torebki Angeliki Miętkiewskej Dziubak3

Do wykonania torebek używa się wyłącznie rzemieni z naturalnej skóry. Bardzo ważnym elementem jest użycie wysokiej klasy materiałów i precyzja ich wykonania, łączenia oraz dbałość o najdrobniejszy nawet szczegół.Wybierając rodzaj skóry dopasowuje odpowiedni rodzaj rzemieni Każdy najdrobniejszy element, każda dziurka, rzemień wykonane są ręcznie.

Torebki Angeliki Miętkiewskej Dziubak

Jednak najbardziej charakterystycznym rozpoznawalnym projektem projektantki są torby z naturalnej skóry łączone z rzeźbionymi elementami w drewnie. Linia ta nazywa się AVANGARDE