Trendy w stylizacji włosów na sezon wiosna-lato 2012

Sezon wiosna / lato 2012 w stylizacji włosów to przede wszystkim upięcia, koki i kucyki, te ostatnie szczególnie modne w wygładzonej wersji glamour.

W wiosenno – letniej koloryzacji włosów króluje słoneczny, piaskowy blond a także ciepłe, czekoladowe odcienie brązów. Firma Delia Cosmetics, przygotowała kilka stylizacji, które z pomocą produktów do włosów marki Delia pozwolą osiągnąć modny i świeży look.

Stylizacja 1: Burza loków

Wykonanie:
Dla uzyskania efektu gęstych
i sprężystych loków, warto sięgnąć po płyn do trwałej ondulacji. Delia Herbal Wave Strong zapewni mocny skręt włosów na długi czas, a ziołowa formuła pozwoli ochronić włosy przed zniszczeniem. Umyte włosy należy nawinąć na wałki i nałożyć na nie płyn ondulujący.
Od grubości użytych wałków zależy wielkość uzyskanych loków. Po rozwinięciu wałków i umyciu włosów, należy wysuszyć je, delikatnie ugniatając palcami powstałe skręty. Burzę loków można w łatwy sposób układać, przeczesując palcami lub niedbale upinając. W koncówki wcierając odrobinę jedwabiu do włosów Delia Hair Fashion, który wygładzi je i odżywi.

Kosmetyki potrzebne do wykonania stylizacji:

•  Płyn do trwałej ondulacji
•  Jedwab do włosów