Trzy piękne aktorki na Festiwalu Filmowym w Toronto. Wybierz najlepszą stylizację!

Festiwal w Toronto to przede wszystkim czas międzynarodowych premier. Światowej sławy gwiazdy mają swoje pięć minut, by przy tej okazji zabłysnąć na czerwonym dywanie.

Piękne aktorki na festiwalu w Toronto baner
Trzy piękne aktorki na Festiwalu Filmowym w Toronto. Wybierz najlepszą stylizację! GA

Czterdziesty Festiwal Filmowy w Toronto to niezwykłe wydarzenie. Prestiż imprezy i atrakcyjny program przyciągają tłumy widzów i znamienitych gości z całego świata. 

Trzy premiery, trzy piękne aktorki, trzy zniewalające kreacje.

Penelope Cruz pojawiła się na oficjalnej premierze filmu „MaMa”, w którym zagrała główną rolę. Aktorka wciela się w postać kobiety, u której zdiagnozowano raka. Przypomnijmy, że w związku z udziałem w nowym filmie i niezwykle wymagającą rolą, hiszpańska piękność zaangażowała się w kampanię promującą walkę z nowotworem piersi.

Na premierowym pokazie zaprezentowała się w skromnej, ale efektownej stylizacji. Prostą „małą białą” przełamała złotymi dodatkami.

Trzy stylizacje na festiwalu filmowym w Toronto
Penelope Cruz na Festiwalu Filmowym w Toronto

Roli w melodramacie „Pamiętnik” zazdrości jej niejedna fanka Ryana Goslinga. Tym razem urocza Rachel McAdams wystąpiła w thrillerze „Spotlight”. To historia śledztwa bostońskiego dziennika, które wpada na trop pedofilskiego skandalu w Kościele Rzymskokatolickim. McAdams wciela się w rolę reporterki.

W romantycznej sukience w kwiaty wyglądała olśniewająco. Utrzymana w ciemnych barwach prześwitująca kreacja podkreśla delikatną urodę Rachel.

Rachel McAdams na festiwalu filmowym w Toronto. GA
Rachel McAdams na Festiwalu Filmowym w Toronto. GA

Dakota Johnson, znana z udziału w ekranizacji bestsellerowej powieści „50 twarzy Greya”, pojawiła się na premierze kryminału „Black Mass” (pol. „Pakt z diabłem”). W filmie wcieliła się w postać żony jednego z najbardziej poszukiwanych ludzi w Stanach Zjednoczonych, Jamesa „Whiteya” Bulgera, którego zagrał Johnny Depp.

Kolejna romantyczna stylizacja w zupełnie innym wydaniu. Dakota postawiła na naturalność. Delikatny makijaż, upięte włosy i zwiewna sukienka w jasnych odcieniach współgrają z dziewczęcą urodą aktorki.

Festiwal filmowy w Toronto1
Dakota Johnson na Festiwalu Filmowym w Toronto. GA

My już mamy swoją faworytkę, a Wy? Zagłosujcie w naszej sondzie i wybierzcie najlepszą stylizację!

Chwilowy brak ankiet