Wielki sukces drugiej edycji Pozytywne Wibracje Festival

W sobotnią noc 23 lipca zakończyła się druga edycja Pozytywne Wibracje Festival, który okazał się jeszcze większym sukcesem niż rok temu.

Foto.: Music Foto Kolektiv/STX JAMBOREE
Organizatorzy oraz artyści dedykowali jej pamięci wszystkie sobotnie koncerty festiwalowe, zaś Seal zaśpiewał w hołdzie dla Amy swój największy przebój „Kiss From a Rose”. Podczas tego utworu na widowni pojawiły się tysiące zapalonych zapalniczek. Był to najbardziej poruszający moment tego festiwalowego weekendu.
W ciągu dwóch festiwalowych dni przez urzekający i magicznie rozświetlony dziedziniec zabytkowego Pałacu Branickich przewinęło się kilkanaście tysięcy fanów muzyki soul, funk, r&b i acid jazz z całej Polski. Pozytywne Wibracje Festival to największe wydarzenie muzyczne o tym profilu, dlatego niejeden wielbiciel pozytywnych brzmień nie zawahał się jechać do Białegostoku nawet kilkuset kilometrów. Ponad trzy czwarte publiczności stanowili przyjezdni. Na koncertach Seal’a, Raphael’a Saadiq, Count Basic, De Phazz, James Taylor Quartet, Pilichowski Band, Marcina Nowakowskiego oraz M uariolanza bawiło się w sumie blisko 12 tysięcy osób!Raphael Saadiq. Foto: Music Foto Kolektiv/STX JAMBOREE