Włosy, które wyglądają jak kwiat róży! Wykonaj fryzurę sama!

Tradycyjne warkocze są wciąż popularne, jednak możemy się spotkać z coraz bardziej wyszukanymi wariantami tej fryzury. Jak wykonać uczesanie, które przypomina bukiet róż?

Foto Instagram.com/braidedandblonde

Warkocze powróciły do łask. Z przyjemnością wykorzystujemy sploty, które dodają nam uroku i zapewniają romantyczny look. Tym razem mamy okazję podziwiać niespotykane dotąd rozwiązanie – włosy ułożone w odpowiedni sposób, przypominające kwiaty róży. Piękne, prawda?

Foto Instagram.com//braidedandblonde/

Jak wykonać fryzurę?

Uczesanie zostało zaproponowane przez pochodzącą z Faireld Alison Valsamis. Amerykanka publikuje na swoim Instagramie propozycje na ułożenie i koloryzację włosów. Możemy zobaczyć różnorodne fryzury: od klasycznych fal po korony z włosów.

Foto Instagram.com/braidedandblonde

Fryzura nie należy do najłatwiejszych, wymaga cierpliwości i wprawy. Jednak warto poświęcić trochę czasu, aby zachwycić znajomych niepowtarzalnym uczesaniem! Jak wykonać upięcie przypominające różę? Najważniejsze jest nakładanie kolejnych warstw oraz użycie lakieru teksturyzującego, który ma zupełnie inne działanie niż zwykły. Oprócz utrzymania fryzury w niezmiennej formie przez dłuższy czas, zapewnia zmianę tekstury włosa, a tym samym zwiększa jego podatność na stylizację.

Valsamis opublikowała krótki tutorial, który pokazuje, jak krok po kroku wykonać uczesanie.

https://www.instagram.com/p/BhZkA9BHpcu/?taken-by=braidedandblonde

Marcelina Bednarska