Wypróbuj makijaż w jednym z hot trendów wiosny’24

Już 4-6 kwietnia w warszawskiej Westfield Arkadia odbędzie się 3-dniowe, otwarte dla wszystkich fanów piękna i trendów wydarzenie, organizowane przez sieć perfumerii Sephora – Sephora Trend Report.

Wypróbuj makijaż w jednym z hot trendów wiosny’24

To doskonała okazja do tego, by przygotować się do świeżo rozpoczętego sezonu wiosennego, odkryć i przetestować na sobie hot marki i ich produkty. To też czas, by zainspirować się podczas spotkań face to face z osobowościami świata beauty social mediów, ekspertami pielęgnacji i makijażu. Sephora Trend Report to też okazja do zabawy, zdobycia kosmetycznych niespodzianek lub otrzymania prezentów do zakupów od partnerskich marek.

Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w makijażu i pielęgnacji, skorzystać z wielu bezpłatnych usług i przetestować nowości marek takich jak Haus Labs czy Glow Recipe, nie może zabraknąć Cię na wiosennym Sephora Trend Report. Sprawdź, co dokładnie czekać będzie na Ciebie na miejscu.
3-dniowe, otwarte dla wszystkich fanów piękna i trendów wydarzenie, organizowane przez sieć perfumerii Sephora, to doskonała okazja do tego, by przygotować się do świeżo rozpoczętego sezonu wiosennego, odkryć i przetestować na sobie hot marki i ich produkty. To też czas, by zainspirować się podczas spotkań face to face z osobowościami świata beauty social mediów, ekspertami pielęgnacji i makijażu. Sephora Trend Report to też okazja do zabawy, zdobycia kosmetycznych niespodzianek lub otrzymania prezentów do zakupów od partnerskich marek takich jak np: FentyGivenchy, Hourglass, Lancome, Sisley, Rare Beauty i YSL.

Wypróbuj makijaż w jednym z hot trendów wiosny’24

Podczas Sephora Trend Report w strefie Makeup Lab wraz z ekspertami Sephora bezpłatnie przetestujesz najgorętsze trendy w makijażu i hot markami takimi jak: Rare beauty, r.e.m., Milk make up oraz Sephora Collection. Może któryś z nich towarzyszyć będzie Ci tej wiosny?
 • Ballerina skin – odkryj delikatność i elegancję makijażu w klimacie Balletcore! Inspirujące połączenie subtelnych odcieni pudrowego różu i różnorodnych tekstur, które podkreślają naturalne piękno i grację
 • Pop of eye color – wiosna to kolor! Postaw na kolorowy eyeliner w ulubionym odcieniu. Podkreśl kolor na górnej powiece, dodaj do tego wyraziste rzęsy i przyciągnij uwagę swoim spojrzeniem.
 • Monochromatic brown look – podążaj śladami lat 90-tych i odkryj nową erę elegancji! Dodaj odrobinę retro do swojego wyglądu eksperymentując z ciepłymi tonami brązu, które zawsze będą kultowe i ponadczasowe.

  Strefy pełne bezpłatnych beauty usług, które pokocha Twoja skóra i włosy!

  • Fragrance Lab, w którym poznasz zapachy na nowy sezon m.in. od marek: Loewe, Carolina Herrera, Lancome i YSL oraz skorzystasz z wirtualnej podróży zapachowej przy pomocy okularów VR.
  • Skincare Lab, gdzie dowiesz się więcej o takich trendach jak Skin Streaming czy Neuro Glow i skorzystasz z bezpłatnej analizy stanu skóry Skin Diagnosis.
  • Hair Lab – tu sprawdzisz kondycję stanu swojej skóry i włosów, ale skorzystasz też z bezpłatnych usług stylistów, którzy stworzą dla Ciebie wyjątkową fryzurę w trendach sezonu: High shine hair, Cool girl vawes lub 90’s blow out.