adidas Originals – aplikacja #MIZXFLUX

flux_adidas22 sierpnia ruszyła najnowsza aplikacja adidas Originals #MIZXFLUX umożliwiająca nadrukowanie dowolnego wzoru bądź zdjęcia na kultowy model butów ZX FLUX. Marzysz o wyjątkowych i niepowtarzalnych sneakersach? Teraz możesz je sam stworzyć. Wystarczy skorzystać z aplikacji dostępnej na telefony z systemem Android lub iOS.

adidas Originals jest pionierem we wprowadzaniu najświeższych trendów i innowacji do codziennej mody. Jednak aplikacja #MIZXFLUX wnosi personalizację ubioru na zupełnie nowy poziom. Daje możliwość naniesienia na ulubione ZX FLUX dowolnego zdjęcia, które każdy fan sneakersów zrobi swoim smartfonem.

flux_adidas3

Dzięki aplikacji nowe, personalizowane ZXFLUX można stworzyć w oparciu o wykonane własnoręcznie zdjęcie lub dowolną, istniejącą już fotkę. Wystarczy ją nanieść na projektowane przez siebie buty.

Wizualizacja 3D i obrót o 360 stopni umożliwia dokładne obejrzenie, skalowanie i dostosowanie projektu według własnego uznania z możliwością sharowania go w mediach społecznościowych i nie tylko. Stwórz własne ZX FLUX i podziel się nimi z przyjaciółmi #MIZXFLUX.

flux_adidas2