Zdradź jak spędzasz czas zimą i wygraj zestaw od marki Hellena i Appetita!

Zdradź jak spędzasz czas zimą i wygraj zestaw od marki Hellena i Appetita!
Zdradź jak spędzasz czas zimą i wygraj zestaw od marki Hellena i Appetita!

Kochani,

Grudniowa aura to nie powód, by zapadać w sen zimowy. Wręcz przeciwnie, właśnie teraz warto zadbać o pozytywny nastrój i dobrą formę. W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Chcemy dowiedzieć się, jakie Wy macie sposoby na zimową aktywność, która poprawia humor, wzmacnia zdrowie i kondycję? Może jazda na rowerze w środku lasu? A być może sanki przyczepione do powozu?

Do wygrania super nagrody!

3 zestawy

  • Oranżada Hellena w puszce
  • Oranżada Hellena w butelce plastikowej 400 ml
  • Oranżada Hellena w szklanej butelce z kapslem typu twist-off
  • Oranżada Hellena YOO! Z witaminami w puszce
  • Zestaw 10 różnych przypraw Appetita

 

Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

  • Napisać jakie Wy macie sposoby na zimową aktywność, która poprawia humor, wzmacnia zdrowie i kondycję?
  • Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl
  • Zaprosić 3 osoby znajome do zabawy

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (14.12.2015) i kończymy (20.12.2015). Wyniki ogłosimy 21 grudnia o godzinie 12:00.

Rozwiązanie konkursu!
Zestawy trafiają do…
1. Beata Bratek
,,Kochani Państwo zima nie zima ,Beatka w rękach aparat trzyma i choć nie wygląda wspaniale ,nie przejmuje się tym wcale… Fotografuje przemijająca przyrodę ,architekturę i przygodę… Zimowe wyprawy są dla niej więlką rozkoszą ,nawet śniegi i zawieje jej nie przepłoszą…a gdy do domu wraca,nie czeka już na mnie żadna praca tylko gotowe smaczne jadełko z Heleną w tle… Ba bo Helena ma wszystko co dobre… dobrze doprawione ,smaczne i zdrowe . Beatka o tym dobrze wie i po sesji zdjęciowej zawsze wiele zje…”
2. Katarzyna
,,Kobieta nowoczesna to kobieta aktywna i zaradna! Uwielbiam pływanie jest to tak aktywność, dzięki której można wyćwiczyć różne partie mięśni i pięknie wyglądać. Po pływaniu korzystam jeszcze z sauny, wszystkim serdecznie polecam – skóra wydaje się naprawdę oczyszczona z różnych toksyn. Czuje się zdrowo i młodo. Wszystkim serdecznie polecam :))”
3. Karina
,,Tegoroczna zima, tak nas zaskoczyła, że wysoką temperaturą wszystkich uraczyła. Nie ma śniegu, ani bieli, za to słonko i w sercu pełno nadziei. Nie warto w domu siedzieć i czas marnować lepiej, korzystać z życia i aktywnie wariować.Biegać, skakać, w piłkę grać i o zdrówko swoje dbać.Ja w taką porę, uciekam w naturę i odpalam swoją wysłużoną furę. Po stawie pontonem pływam, słucham śpiewu ptaków i radość w sercu skrywam.Ile sił w rękach mocno wiosłuje, trenuję mięśnie i płuc nie truje. Niby czas już jest zimowy, ale o kożuchu nie ma raczej mowy. Słonko fajnie grzeje, depresja maleje, za ręce się chwytamy i do wody kamyczki wrzucamy.Na prawdziwą białą zimę ze śmiechem czekamy, nie będziemy wtedy pływać lecz na sanki pójdziemy z dzieciakami:)”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs Hellena – wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.