Zimowe o(d)krycia : pomysły na stylizacje

Zima to czas, w którym stawiamy na ciepło i wygodę. Można jednak połączyć te dwie rzeczy ze stylowym wyglądem i nawet podczas niskich temperatur wyglądać świetnie.

Zimowe o(d)krycia : pomysły na stylizacje

Czasy srogich zim, miejmy nadzieję, już minęły. Ostatnie lata pokazały, że minusowe temperatury w sezonie zimowym to raczej sprawa sporadyczna i najczęściej słupek rtęci oscyluje w okolicach 5 stopni. Ma to swoje plusy: nie musimy zakładać super grubych puchówek, a ubieranie się „na cebulkę” to często najlepszy pomysł. I tak do jesiennych płaszcz dorzucamy gruby sweter, szal i czapkę i mamy gotowy zestaw na aktualną pogodę. Cieszy też fakt, że coraz częściej kobiety wybierają jasne kolory zamiast tradycyjnej czerni. Hitem sezonu są płaszcze w rozmaitych odcieniach beżu, od écru po karmel.

Zimowe o(d)krycia : pomysły na stylizacje

Botki za kostkę zapewnią stopom ochronę przed zimnem, a długi płaszcz świetnie sprawdzi się w codziennym wydaniu. Do tego kilka dodatków i nie wyglądamy banalnie. Modnie i wygodnie to definicja tego zestawienia.

Zimowe o(d)krycia : pomysły na stylizacje

Beż i odcienie karmelu sprawią, że będziemy wyróżniać się pośród zaśnieżonych ulic. Spodnie dresowe to bardzo wygodne i luźne rozwiązanie. Nikt nie powiedział, że nie można ich połączyć z długim płaszczem. Zestawienie nietuzinkowe, ale bardzo stylowe.

Zimowe o(d)krycia : pomysły na stylizacje

Klasyczne spodnie i adidasy to najbardziej lubiane połączenie. Do podkreślenia luźnego, niezobowiązującego zestawienia można dobrać czapkę z daszkiem i bluzę. Tutaj również nie ma przeciwwskazań do założenia płaszcza, gdyż od dawna nie jest on tylko okryciem podczas eleganckich wyjść.