Zmiany w znanej telewizji śniadaniowej!

Od jesieni szykują się prawdziwe zmiany w telewizji śniadaniowej. Których twarzy nie zobaczymy w nowej ramówce?

Zmiany w znanej telewizji śniadaniowej. Foto. instagram marcin_meller_arbuz

Kilka dni temu pojawiła się w mediach informacja o planowanych zmianach wśród prowadzących „Dzień Dobry TVN”. W oczekiwaniu na ogłoszenie nazwisk, widzowie spekulowali, która z par prezenterów pożegna się na stałe z porannym formatem.
18 lipca pojawiła się oficjalna informacja, że w nowej ramówce nie zobaczymy już Magdy Mołek i Marcina Mellera. Ich miejsce zajmą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Prezenterzy zadebiutowali w nowej roli już w ten weekend.
Oboje z medialnym doświadczeniem, związani z DDTVN od dłuższego czasu. Nowa prowadząca jako psycholog niejednokrotnie występowała w programie jako ekspert, a jej przyszły partner pracował „w terenie” jako reporter.

Stacja nie podaje powodu przeprowadzonych zmian, jednak prawdopodobnie była podyktowana spadkiem oglądalności porannego formatu. Jak podaje portal Wirtualne Media, w pierwszym półroczu 2019 roku „Dzień Dobry TVN” zanotował znaczny spadek oglądalności i to „Pytanie na śniadanie” było liderem wśród programów śniadaniowych.
Czy zmiany i skrócenie wakacyjnej przerwy pozwolą stacji na odrobienie strat? O tym przekonamy się za nieco ponad miesiąc, kiedy już ruszy jesienna ramówka.

Wpis znaleziono dzięki:

- Magda Mołek

- Dzień Dobry TVN

- Filip Chajzer