Żona Johna Travolty nie żyje

Kelly Preston zmarła w wieku 57 lat po długiej walce z chorobą.

kelly preston - Żona Johna Travolty nie żyje
Żona Johna Travolty nie żyje. Foto Instagram @johntravolta

Aktorka zmarła w niedzielę 12 lipca. Dzisiaj Jonn Travolta za pośrednictwem Instagrama poinformował fanów jej śmierci. W obszernym wpisie wyjawił, że kobieta od dwóch lat walczyła z nowotworem piersi, jednak nie udało jej się wygrać tej walki. Aktor wykorzystał wpis, aby podziękować lekarzom i przyjaciołom za udzieloną pomoc, pożegnać swoją żonę i zapowiedzieć, że w najbliższym czasie nie będzie aktywny w mediach społecznościowych i skupi się na rodzinie:

Z ciężkim sercem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę z miłością i wsparciem wielu. Ja i moja rodzina na zawsze będziemy wdzięczni jej lekarzom i pielęgniarkom z Centrum Onkologicznego MD Anderson, wszystkim centrom medycznym które pomogły, jak również wielu jej przyjaciołom i bliskim którzy byli przy niej. Miłość i życie Kelly będą na zawsze zapamiętane. Teraz poświęcę czas swoim dzieciom, które straciły matkę, więc wybaczcie mi z góry, jeśli nie będę się udzielał przez jakiś czas.

John Travolta i Kelly Preston byli małżeństwem od 1991 roku i doczekali się trójki dzieci.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many. My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while. But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

Post udostępniony przez John Travolta (@johntravolta)

Wpis znaleziono dzięki:

- Kelly Preston

- John Travolta

- Choroba