Alicja Bachleda-Curuś znów zachwyca. Kto uległ jej czarowi?

Aktor jest zachwycony współpracą z Alicją Bachledą-Curuś. Swoją filmową narzeczoną uważa nie tylko za zjawiskową aktorkę, ale i zachwycającą dziewczynę.

25.02.2016 Premiera filmu "7 rzeczy, ktorych nie wiecie o facetach" w Warszawie
Alicja Bachleda-Curuś.GA

Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś spotkali się na planie filmu Kingi Lewińskiej „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Jest to komedia romantyczna, która opowiada o siedmiu mężczyznach poszukujących miłości i szczęścia.

Mikołaj Roznerski wcielił się w postać Tomasza – odnoszącego sukcesy pracownika agencji reklamowej. W roli jego przyszłej żony, Basi, widzowie zobaczą natomiast Alicję Bachledę-Curuś. Aktor nie ukrywa, że filmowa narzeczona go oczarowała.

– Zachwyciła mnie, bo kogo nie ona zachwyciła. To zachwycająca dziewczyna bardzo, zachwycająca aktorka – mówi Mikołaj Roznerski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Para bardzo zaprzyjaźniła się pracy na planie „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Oboje chwalili także swoją współpracę w wywiadach przed premierą filmu. Mikołaj Roznerski twierdzi, że nie tylko on jest zachwycony Alicją Bachledą-Curuś.

– Wydaje mi się, że skoro zagrała w tym filmie, to producentów też zachwyciła i reżyserkę. Zachwyca za oceanem, to bardzo zjawiskowa aktorka – mówi Mikołaj Roznerski.

Film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wszedł na ekrany kin 26 lutego. Oprócz Alicji Bachledy-Curuś i Mikołaja Roznerskiego można w nim oglądać m.in. Aleksandrę Hamkało, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego i Piotra Głowackiego.