Atomówki w nowej kolekcji znanej marki

Nowa kolekcja znanej marki powstała w efekcie współpracy z telewizyjną stacją dla dzieci. Jest ona zapowiedzią wielkiego powrotu niezwykle popularnej, ponadczasowej kreskówki.

BIZUUxPowerPuffGirls
BIZUUxPowerPuffGirls

Od chwili debiutu w 1998 roku Bójka, Bajka i Brawurka łącząc szkolne obowiązki z ratowaniem świata, oczarowały dziewczynki i kobiety na całym świecie, stając się ambasadorkami dziewczęcej siły. Dlatego też Projektantki BIZUU zaproszone przez Cartoon Network
do współpracy, podjęły się tego wyzwania, i zaprojektowały linię, która jest podkreśleniem kobiecej siły i energii. Kolekcja po raz pierwszy została zaprezentowana podczas pokazu, który odbył się 15 czerwca w Studio ATM w Warszawie.

Kolekcja BIZUUxPowerPuffGirls jest pełna nasyconych kolorów. Znalazł się w niej zarówno charakterystyczny dla marki pudrowy róż oraz delikatna szarość, jak również czerń przełamana kolorowymi naszywkami, haftami, a także cekinami tworzącymi wizerunki Atomówek.

Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak zadbały o to, aby każdy model z kolekcji  wykonany był z najwyższej jakości tkanin. Znajdują się wśród nich między innymi satynowa kurtka typu bomber, płaszcze wykonane z wełny, dzianinowe bluzy, a także swetry oraz jeansy typu boyfriend.

PowerPuffGirls – o kreskówce

„Cukier, słodkości i różne śliczności” – z połączenia tych składników miały powstać trzy idealne dziewczynki, ale w wyniku dodania do mieszanki Związku X powstały one – Bajka, Bójka i Brawurka – urocze siostry z supermocami. Pełne wdzięku i uroku dziewczynki z Townsville potrafią miotać piorunami i strzelać laserem z oczu. Swoje niezwykłe moce wykorzystują każdego dnia po to, by chronić mieszkańców miasta przed złem i występkiem. Razem potrafią sprostać największym wyzwaniom, udowadniając, jak ogromna siła drzemie w kobietach. Atomówki to kultowe superbohaterki stacji Cartoon Network, które szybko podbiły serca dziewcząt na całym świecie.
W kwietniu, po ponad dekadzie nieobecności bystra i pogodna Bójka, wrażliwa Bajka i prawdziwa twardzielka – Brawurka powróciły na antenę Cartoon Network.