Braun Silk-épil Xpressive – olśniewająca gładkość aż do 4 tygodni

braun silk epiWiosna to zapowiedź zbliżających się ciepłych i słonecznych dni. Ciała i dusze kobiet napełnia nowa energia oraz chęć bycia olśniewającą i piękną. W tym sezonie o gładką i odpowiednio wypielęgnowaną skórę, zadba depilator Braun Silk-épil Xpressive, oferujący 6 przełomowych rozwiązań technologicznych w depilacji. Efekt gładkości będzie się utrzymywał aż do 4 tygodni.

Braun Silk-épil Xpressive to najnowszej generacji depilator dla nowoczesnych kobiet, które pragną cieszyć się niczym nieskrępowaną wolnością i podążać za modą, a także emanować kobiecością
i wyglądać olśniewająco każdego dnia. Promienny i perfekcyjny wygląd to nie tylko makijaż, ubiór czy doskonale zrobiony manicure! To także gładkość i miękkość skóry, która dzięki delikatnemu działaniu depilatora Braun Silk-épil Xpressive staje się jedwabista i pełna blasku nawet przez
4 tygodnie! Dlaczego warto poznać Braun Silk-épil Xpressive? Otóż dzięki 6 przełomowym rozwiązaniom zapewnia on uczucie długotrwałej gładkości i delikatności, sprawiając, iż depilacja staje się czynnością przyjemną i niezwykle szybką.

6 przełomowych rozwiązań Braun Silk-épil Xpressive:
* System Hair-Lift
* Ruchoma główka
* Możliwość mycia pod bieżącą wodą
* Nakładka masująca
* Chusteczki łagodzące
* Możliwość bezprzewodowej pracy

Hair-Lift to unikalny system, w który wyposażono depilator Braun Silk-épil Xpressive. Odpowiada on za niezwykle dokładną i olśniewającą gładkość nóg, o której marzy każda kobieta. Delikatnie unosi włoski długości nawet 0,5 mm oraz te przylegające do ciała i usuwa je wraz z cebulkami. Wystarczy jeden ruch, aby skóra pozostała aksamitna aż do 4 tygodni.

Ruchoma główka jest kolejnym z 6 przełomowych rozwiązań depilatora Braun Silk-épil Xpressive. Główka odchyla się o 15 stopni w przód i w tył. To rozwiązanie sprawia, że depilator odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała, czyniąc depilację delikatniejszą, wygodną i niezwykle efektywną.
Tuesday, 1 April 2008