Czy Agnieszka Chylińska zagra we własnym filmie?

Agnieszka Chylińska od wielu lat nie rozstaje się ze sceną. Niedawno powróciła z nowymi utworami w nowej, lepszej odsłonie. Jej kariera rozwija się dynamicznie. Można nawet powiedzieć, że osiągnęła apogeum. Czy Agnieszka spróbuje zatem swoich sił w aktorstwie?

Czy Agnieszka Chylińska zagra we własnym filmie?

Agnieszka Chylińska odkryła swój talent aktorski w czasie koncertowania. Nagrywała i publikowała filmiki dla fanów z różnych miejsc, w których miała okazję wystąpić. Były to krótkie humorystyczne zapowiedzi koncertów.

https://www.facebook.com/AgnieszkaChylinska/videos/10159897980420724/

Po tej drobnej inicjatywie wokalistka zaczęła zastanawiać się nad aktorstwem. Jej pomysł jest na tyle poważny, że Agnieszka napisała scenariusz. Chciałaby, aby na jego podstawie powstał film. Chce jednak, by realizacją zajął się ktoś zaufany. Dlaczego?

Chylińska rozpoczęła współpracę z Cezarym Morawskim oraz regularnie spotykała się z reżyserem Janem Jakubem Kolskim, z którym popadła w otwarty konflikt. Reżyser i piosenkarka nie dogadali się, ustalając fabułę filmu według scenariusza gwiazdy. Kolski zarzucił wokalistce staranie się o rolę w jego filmie. Agnieszka Chylińska wydała w tej sprawie oświadczenie.

Szczegóły filmu, który ma powstać nie są bliżej znane. Menadżerka Chylińskiej zapewnia, że obowiązuje ją tajemnica. Być może wkrótce dowiemy się więcej o filmie piosenkarki oraz będziemy mogli podziwiać ją jako aktorkę.