Czy mężczyzna potrzebuje wibratora?

W powszechnej świadomości wciąż panuje przekonanie, że osiągnięcie orgazmu jest trudniejsze dla kobiet. I to właśnie z myślą o nich powstał szereg zabawek erotycznych, w tym wibratorów.

Czy mężczyzna potrzebuje wibratora?

Tymczasem okazuje się, że wibrator nie jest tylko dla kobiet, a jakość i intensywność doznań seksualnych zabawki erotyczne podnoszą również u mężczyzn. Czy mężczyzna potrzebuje wibratora wyłącznie w celu osiągnięcia rozkoszy? A może wibrator dla mężczyzn może więcej?

Zamiast zerkać z boku na silikonowych przyjaciół swojej partnerki, sprawdź, ile radości mogą sprawić także Tobie. Męskie wibratory nie tylko istnieją, ale również są szeroko polecane. Jak eksperymentować? Bo, że warto – nie mamy wątpliwości!

Czy mężczyzna potrzebuje wibratora?

Wibrator to zabawka dedykowana kobietom? Już nie! Ze stereotypami się dyskutuje, w efekcie czego, przyjemność z zabawek erotycznych mogą czerpać również mężczyźni. Chodzi już nie tylko o pozytywne doznania. Zgodnie z aktualnym stanem badań, wibrator męski to gadżet polecany w leczeniu zaburzeń seksualnych.

Regularne korzystanie z możliwości wibratora, pozwoli Ci osiągnąć rozkosz, której nie znałeś! Nie tylko urozmaicisz masturbację i zadbasz o nową jakość Waszego życia erotycznego, ale także na nowo odkryjesz grę wstępną i poznasz zupełnie nowe doznania. Bawiąc się wibratorem, odkryjesz strefy erogenne, o których dotąd nie miałeś pojęcia!

Wciąż masz wątpliwości, czy mężczyzna potrzebuje wibratora? Coraz częściej mówi się o tym głośno – wibrator poprawia wskaźniki erekcji, wzmaga pożądanie i zapewnia lepszy orgazm. Masz ochotę na eksperyment? Koniecznie sprawdź, jak używać wibratora i jaki model kupić. Dobry wybór to seksualna rewolucja, niekoniecznie w sypialni!

Pamiętaj jednak – zanim zaczniesz szukać idealnego modelu, znajdź idealne miejsce w sieci. Warto zaufać profesjonalistom – na www.sexshop.com.pl znajdziesz 14 000 produktów pogrupowanych w 270 kategoriach. Wszystkie czekają na Twoją decyzję! Sklep istnieje na rynku ponad 17 lat i oferuje wyłącznie wysokojakościowy asortyment. To bez wątpienia najbardziej kompleksowa oferta!

Jak używać wibratora?

Męski wibrator wciąż budzi zdziwienie, zatem niewielu może wiedzieć, jak prawidłowo należy go używać. A tu przecież tkwi klucz do pełnego orgazmu i… zdrowia. Chociaż badania dowodzą, że mężczyźni sięgający po zabawki erotyczne zdecydowanie bardziej dbają o higienę, decydując się na seks zabawki, należy uzupełnić wiedzę z zakresu ich czyszczenia i pielęgnacji. Po to, by zabawa była bezpieczna.

Zatem – wibrator należy nie tylko myć po każdym użyciu, ale także zachować go wyłącznie dla siebie! Niedopuszczalne jest pożyczanie zabawki komuś lub od kogoś. Kiedy go nie używasz, pamiętaj, by leżał odpowiednio zabezpieczony, na przykład w miękkim woreczku z oddychającej tkaniny.

Jak korzystać z wibratora w praktyce?

Czy mężczyzna potrzebuje wibratora wyłącznie po to, by zwiększyć doznania erotyczne albo przywrócić pełną sprawność seksualną? A może chodzi o coś więcej, na przykład odkrywanie nowych stref erogennych? Jak używać seks zabawki, by czerpać z jej towarzystwa maksimum przyjemności?

Wibrator może służyć penetracji analnej, przy jednoczesnym zwiększaniu sfery komfortu, jednak to nie jedyne zastosowanie seks zabawki. Masażer erotyczny to doskonały sposób na poznanie swojego ciała! Wibrującą zabawkę możesz przesuwać po genitaliach lub masować nią sutki – szybko przekonasz się, jak wiele stref erogennych dotychczas pozostawało nieodkrytych!

Używanie wibratora wiąże się z koniecznością używania lubrykantów, zwłaszcza jeśli zamierzasz korzystać z zabawek analnych. Pamiętaj, by ten był na bazie wody. Korzystaj z różnych prędkości natężenia wibracji i baw się tak, jak lubisz!

Jaki wibrator dla mężczyzn wybrać?

Już nie masz wątpliwości, czy mężczyzna potrzebuje wibratora? Znajdź odpowiedni, odwiedzając dobrze zaopatrzony sexshop. Idealny poznasz po materiale, z jakiego został wykonany, jednak to nie jedyne kryterium, którym warto się kierować. Najlepsze okażą się wibratory wykonane z sylikonu medycznego, jednak warte Twojej uwagi są także modele z cyberskóry i plastiku ABS. Doskonała seks zabawka nie powinna być głośna (nie chodzi tylko o dyskrecję, nachalne dźwięki mogą negatywnie wpływać na nastrój w sypialni) i odpowiednio wodoszczelna, zwłaszcza jeśli zamierzasz z niej korzystać podczas kąpieli.

Artykuł partnera