Debiutancka kolekcja Shantell Martin dla znanej marki

PUMA zaprosiła do współpracy światowej sławy artystkę – Shantell Martin. Projektantka znana jest z projekcji świetlnych oraz świadomych rysunków. W swoich dziełach łączy humor z wątkami autobiograficznymi i tworzy most między sztuką, performance a codziennym życiem. Tylko jak wykorzystała te elementy w kolekcji sportowej? Zobaczcie sami!

Debiutancka kolekcja Shantell Martin dla znanej marki

W debiutanckiej kolekcji PUMA x SHANTELL MARTIN znajdują się klasyki sportowej marki, na nowo zinterpretowane ilustracjami oraz napisami artystki. Wykorzystane materiały wysokiej jakości, monochromatyczne looki oraz wymyślne detale sprawiają, że projekty są śmiałe, oryginalne i zaczepne.

Debiutancka kolekcja Shantell Martin dla znanej marki

Inspiracja charakterystycznym stylem Shantell, a także jej pasją do samo-odkrywania nadało klasykom PUMA zupełnie nieoczywistego charakteru. W kolekcji dominują buty, takie jak dobrze znany Suede czy Clyde, ale także Platform Strap i klapki. Linia ubrań w klimacie basic to m.in. dwuwarstwowe kurtki i t-shirty.

Debiutancka kolekcja Shantell Martin dla znanej marki

Współpraca z marką PUMA była świetną zabawą. Czułam się naprawdę cool mogąc połączyć swoje artystyczne DNA i kultowe modele marki. Absolutnie uwielbiam w tej kolaboracji ukryte wiadomości, które czynią projekty prawdziwie wyjątkowe. – skomentowała swoją nową kolekcję Shantell Martin

Pierwszy drop kolekcji PUMA x SHANTELL MARTIN pojawi się 10 lutego, natomiast kolejny zobaczymy już 21 lutego. Produkty będą dostępne na PUMA.com, w sklepach stacjonarnych PUMA oraz w wybranych sklepach sneakersowych.