Do Aniołków Victoria’s Secret oficjalnie dołączyła nowa modelka! O kim mowa?

Pokazy Victoria's Secret to zawsze huczne i wyjątkowe wydarzenia. Która z nas nie marzyłaby o tym, aby pójść w pokazie tej uznanej na rynku, kobiecej i zmysłowej marki? Dla topowych modelek jest to spełnienie marzeń. Kto został nowym aniołkiem słynnego domu mody?

Foto. Facebook @PalvinBarbie

Radosną nowiną oficjalnie na swoim Instagramie podzieliła się węgierska, 25-letnia modelka… Barbara Palvin. – Nie wiem, od czego zacząć. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek to się wydarzy. Dziękuję VS, że uwierzyliście we mnie! – wyznała. Gwiazda ma na instagramowym koncie ponad 11 milionów obserwatorów. VS z kolei opublikowało oficjalne video w formie showreela z pokazów i sesji, na którym wita swojego nowego „Aniołka”.

Marka Victoria’s Secret od dawna stawia na kobiety, które są naturalne, zmysłowe, dbają o siebie i prowadzą zdrowy styl życia. Chętnie promuje modelki które dodatkowo mają udane życie rodzinne. Fani są zachwyceni newsem i wdzięczni, że znana marka zwraca uwagę na modelki o naturalnym wyglądzie, które nie są przesadnie „wychudzone”. Barbara posiada bowiem figurę o kobiecych kształtach no i oczywiście błysk w oku, którym zasłużyła sobie na dołączenie do grona Aniołków. Gratulujemy!