Do Aniołków Victoria’s Secret oficjalnie dołączyła nowa modelka! O kim mowa?

Pokazy Victoria's Secret to zawsze huczne i wyjątkowe wydarzenia. Która z nas nie marzyłaby o tym, aby pójść w pokazie tej uznanej na rynku, kobiecej i zmysłowej marki? Dla topowych modelek jest to spełnienie marzeń. Kto został nowym aniołkiem słynnego domu mody?

Foto. Facebook @PalvinBarbie

Radosną nowiną oficjalnie na swoim Instagramie podzieliła się węgierska, 25-letnia modelka… Barbara Palvin. – Nie wiem, od czego zacząć. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek to się wydarzy. Dziękuję VS, że uwierzyliście we mnie! – wyznała. Gwiazda ma na instagramowym koncie ponad 11 milionów obserwatorów. VS z kolei opublikowało oficjalne video w formie showreela z pokazów i sesji, na którym wita swojego nowego „Aniołka”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

OFFICIALLY A @victoriassecret ANGEL ! I don’t know where to begin but I’ll try : I never thought it would happen and it has exceeded all my expectations. I’m very excited to announce that I’m officially a @victoriassecret ANGEL ! Thank you for believing in me. There were times where I let my own thoughts hold me back and it was a hard climb away from those but my family , my team, Ed, and everyone at VS they were always there to support me and uplift me. I am proud to represent Hungary, and most importantly, all of you in this new chapter of my life! Thank you all so much again ♥️♥️♥️

Post udostępniony przez Barbara Palvin (@realbarbarapalvin)

Marka Victoria’s Secret od dawna stawia na kobiety, które są naturalne, zmysłowe, dbają o siebie i prowadzą zdrowy styl życia. Chętnie promuje modelki które dodatkowo mają udane życie rodzinne. Fani są zachwyceni newsem i wdzięczni, że znana marka zwraca uwagę na modelki o naturalnym wyglądzie, które nie są przesadnie „wychudzone”. Barbara posiada bowiem figurę o kobiecych kształtach no i oczywiście błysk w oku, którym zasłużyła sobie na dołączenie do grona Aniołków. Gratulujemy!