Egzotyczna kampania By Dziubeka 

Fascynująca wyspa na Oceanie Indyjskim, egzotyczne zwierzęta, słońce obecne przez 365 dni w roku, barwny krajobraz Afryki… Dzisiaj zabieramy Was w daleką podróż do Zanzibaru, a atrakcją numer jeden zaraz po nurkowaniu wśród koralowej rafy będzie… letnia sesja By Dziubeka! Nie możecie się doczekać? Przygotujcie chłodne napoje, bo będzie naprawdę gorąco!

Egzotyczna kampania By Dziubeka 
Egzotyczna kampania By Dziubeka

PRZED OBIEKTYWEM

Twarzą kampanii na sezon wiosna/lato 2017 została, pochodząca z Rumunii, Beatrice Chiriac. W zawodzie modelki spełnia się już od kilkunastu lat, a doświadczenie przed obiektywem zyskała pozując m.in. w Nowym Jorku w kampanii dla Loreal czy w Turcji dla marki Bosh. Za sobą ma też debiut na dużym ekranie w filmie “Modigliani” z Andy Garcią i Evą Herzigovą, w którym Beatrice wcieliła się w rolę… Fridy Kahlo!

ZDJĘCIOWY DREAM TEAM

Za obiektywem stanął Jakub Fabirkiewicz – Absolwent ASP, fotograf z zawodu i zamiłowania. Towarzyszyła niezastąpiona Julita Waloszek – stylistka i dyrektor kreatywna, oficer każdej sesji zdjęciowej. Wspólnie z Jakubem są właścicielami agencji Antolos z Bielska-Białej oraz Tolos Models Management. Wspaniale wykonany makijaż to dzieło Anny Oramus.

BIŻUTERIA INSPIROWANA NATURĄ

Mnogość wzorów, kolory ziemi i dzikość natury inspirowana wielobarwnym krajobrazem Zanzibaru to motywy przewodnie kampanii. Przygotujcie się więc na etniczne plecionki, długie naszyjniki i wyraziste kolczyki z piórami i chwostami, utrzymane w kolorach typowych dla tego afrykańskiego regionu. Wielobarwne stylizacje doskonale wkomponowały się w przyrodę Zanzibaru. O nowych wzorach można opowiadać bez końca, ale trudno oddać ich charakter za pomocą słów – musicie to zobaczyć sami!

ZA KULISAMI

W kampanii obok głównej gwiazdy, wystąpili także rdzenni mieszkańcy, którzy nadali sesji autentycznego charakteru. Beatrice w niezwykły sposób wciela się w kilka postaci: od rodowitej mieszkanki Zanzibaru, przez wyzwoloną #boho #girl aż po elegantkę używającą dobrodziejstw cywilizacji zbudowanych pośród dzikiej natury. W żadnej z ról modelka nie traci jednak niezwykłej gracji i piękna. Inspirująco i z niezwykłą charyzmą reklamuje najnowsze wzory By Dziubeka.