Elegancki strój poleca FIGL

Elegancki stroj poleca FIGL
Święta i Nowy Rok to czas szczególny. Spotykamy wtedy krewnych i znajomych niewidzianych nawet przez cały rok, dlatego podczas przygotowań staramy się, aby w naszym domu wszystko było idealne. Łącznie z naszym strojem Marka FIGL proponuje wszystkim Paniom piękne zestawy na te dni. W Święta i Sylwestra chcemy wyglądać szczególnie odświętnie i elegancko.

– Nasze spódnice i koszule idealnie pasują do świątecznej atmosfery. Proponujemy wszystkim paniom – córkom, mamom i babciom, ubrania, które pozwolą im stworzyć niepowtarzalne zestawy na te okazje – mówi Piotr Pociecha, właściciel marki FIGL, oferującej odzież dla kobiet.

 Na święta poleca koszule w szerokiej gamie kolorystycznej i ciekawych wzorach, m.in. z żabotami lub kokardkami. Do tego proste spódnice lub eleganckie spodnie. Strój możemy uzupełnić pięknym pasem lub naszyjnikiem.

Podobnie w Sylwestra – podczas zabawy w gronie najbliższych chcemy być piękni i uśmiechnięci. Nie wszystkie sylwestrowe spotkania zobowiązują nas do sukienek z cekinami czy sukni balowych. Jeśli więc chcemy tej nocy ubrać się prosto, ale gustownie, wybierzmy klasyczną sukienkę lub ładną koszulę i spodnie marki FIGL. Taki strój zapewni nam wygodę i sprawi, że będziemy wyglądać świetnie.