Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” ustanowiła rekord! Jest najbardziej wytatuowaną Polką

Pierwszą dziarę zrobiła w wieku 48 lat, tuż po rozwodzie z mężem, który nie akceptował tatuowania skóry. Obecnie ma 53 lata, a jej ciało w ponad 96% jest pokryte tuszem.

Adrianna Eisenbach
Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” ustanowiła rekord! Jest najbardziej wytatuowaną Polką. Foto Instagram @adrianna_scandal_queen

Gwiazda siódmego sezonu „Królowych życia”, a także uczestniczka czwartej edycji „Ninja Warrior” została oficjalnie uznana za najbardziej wytatuowaną Polkę. Sukcesem Adrianna Eisenbach pochwaliła się na Instagramie, przyznając, że planuje jeszcze kilka dziarek. Podkreśliła także, że nie żałuje decyzji o żadnym z tatuaży.

Porozwodowa metamorfoza

Jeszcze kilka lat temu Adrianna Eisenbach wyglądała zupełnie inaczej. Jej ciała nie pokrywały żadne tatuaże. Choć gwiazda „Królowych życia” od zawsze marzyła o tym, żeby się wydziarać, nie pozwalał na to jej mąż. Po 25 latach Adrianna rozwiodła się z mężczyzną i w końcu spełniła swoje marzenie. Na jednym tatuażu się jednak nie skończyło. W bardzo szybkim czasie kobieta pokryła tuszem niemal całe swoje ciało. Do tej pory tylko szacowano, ile jego procent stanowią dziarki. Teraz, jak się okazuje, skrupulatnie to wyliczono. 96,5% skóry Adrianny Eisenbach to tatuaże, co czyni ją najbardziej wytatuowaną z Polek.

[…] Pytania są ciągle zadawane, czy tatuować się nareszcie przestanę, ale powiem, że chcę jeszcze trochę coś pokombinować, może nie całą twarz wytatuować, ale jeszcze coś zrobimy, jak dobry projekt wymyślimy. Brakuje mi tatuaży na froncie mojej twarzy i to, co jest pod włosami i troszeczkę za uszami. Podstopie mogę jeszcze dokończyć, wtedy byłabym kompletna, dla niektórych może piękna, dla innych szpetna. Ja osobiście czuję się z tym wspaniale i nie żałuję wcale mieć tyle pięknych tatuaży nawet i na mojej twarzy […] – napisała na Instagramie, rymując, celebrytka.

Kobieta zwróciła także uwagę na to, że każda kolejna dziarka przynosi więcej bólu, jednak mimo to Adrianna jest z siebie dumna, ponieważ wszystkie te tatuaże zrobiła w bardzo krótkim czasie. Innym miłośnikom tatuowania poleca jednak robić sobie dłuższe przerwy pomiędzy wykonywaniem kolejnych projektów.

O karierze Adrianny Eisenbach

Najbardziej wytatuowana Polka stała się rozpoznawalna za sprawą programu „Królowe życia”. Trafiła do niego za sprawą innej skandalistki biorącej udział w show, Dagmary Kaźmierskiej, z którą znała się już wcześniej. Początkowo zupełnie nie miała pojęcia, na czym polega ten format, jednak zgodziła się wziąć w nim udział. Początki nie były łatwe, ale ostatecznie Adzie udało się podbić serca widzów.
Prywatnie celebrytka ma dwoje dzieci i jest właścicielką wrocławskiego butiku. Prowadzi także konto na Instagramie, które na chwilę obecną obserwuje 168 tysięcy osób. Udziela się również na TikToku.