Festiwal Oddechu #2 – zainwestuj w siebie

Czas złapać oddech! Druga edycja Festiwalu Oddechu odbędzie się w dniach 21-23 stycznia 2022 w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Festiwal Oddechu
Festiwal Oddechu #2 – zainwestuj w siebie.

Sukces pierwszej edycji Festiwalu Oddechu sprowokował postawienie tylko jednego pytania: kiedy powtórka? Na szczęście to już koniec wyczekiwania! Festiwal Oddechu #2 wraca do warszawskiej Elektrowni Powiśle, gdzie zagości w najbliższy weekend, od piątku do niedzieli. Te trzy magiczne dni będą możliwością do jeszcze głębszego spotkania z własną obecnością oraz przyjrzenia się perspektywom oferowanym nam przez dzisiejszy świat.

Festiwal Oddechu #2

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę udziału w spotkaniach z wybitnymi twórcami autorskich metod rozwoju osobistego oraz certyfikowanymi praktykami pracy z oddechem, ciałem i umysłem. Co więcej, w tym roku przygotowano ofertę dla całej rodziny! Poza Sceną Główną, przeznaczoną dla dorosłych, przygotowano także dedykowaną dzieciom przestrzeń, czyli Scenę Kids. W ten sposób organizatorzy chcą udostępnić wiedzę na temat praktyk prowadzących do holistycznego dobrostanu również tym najmłodszym, w ciekawy dla nich sposób.

Dla kogo jest to wydarzenie?

Jeśli żyjesz w biegu, zmagasz się ze stresem, masz kłopot z podejmowaniem decyzji, martwisz się o swoje zdrowie, trudno ci się zrelaksować albo czujesz, że czegoś ci brakuje, to koniecznie odwiedź w najbliższy weekend Elektrownię Powiśle! Festiwal Oddechu to miejsce, w którym na kilka dni zatrzyma się czas. Prowadzący pokierują uczestników do wsłuchania się w dźwięki, własny oddech, płynące z ciała sygnały, powiew intuicji oraz szept duszy. Dzięki pracy z oddechem zadbasz o swój stan fizyczny i emocjonalny. Poznasz też łatwe, prozdrowotne nawyki, które nie wymagają na co dzień prawie żadnego wysiłku. To 3-dniowe doświadczenie ma szansę sprawić, że poczujesz się lepiej we własnym ciele i bez wahania stawisz czoła codzienności.

Specjaliści od dobrostanu

W festiwalu udział weźmie 30 prelegentów, wykładowców, twórców i organizatorów przestrzeni warsztatowej. Odbędzie się aż 38 spotkań, które nie tylko dadzą uczestnikom garść pozytywnej energii, ale będą miały szansę odmienić życie. Elektrownię Powiśle odwiedzi też 60 marek, oferujących specjalnie przygotowane na tę okazję produkty. Nie ma lepszego sposobu na pozytywny start w Nowy Rok 2022!

Oddech, ciało, umysł

Festiwal Oddechu zadba nie tylko o oddech, ale także o nasz stan psychiczny i fizyczny. W programie Sceny Głównej znajdziemy medytacje, sesje oddechowe, relaksacje, a nawet zabawy w wersji terapeutycznej. Harmonogram urozmaicają sesje jogi i ćwiczeń, a także autorska metoda masażu ciała i twarzy. Uczestników powita natomiast Ceremonia Kakao, prawdziwy sekret bogatej kultury Majów.

Festiwal Oddechu
Festiwal Oddechu #2 – zainwestuj w siebie.

Dla najmłodszych

W ofercie dla dzieci znalazło się miejsce na spotkania z różnymi praktykami i technikami, które łączą pracę z ciałem, emocjami i psychiką. Dla milusińskich przygotowano kameralne warsztaty pomagające w wyciszeniu, odnalezieniu wewnętrznej równowagi i szczęścia. Dzieci w każdym wieku będą miały szansę wziąć udział w teatrze dźwięku, zajęciach z medytacji, sesji mis i gongów, a także zapoznania się ze skutecznymi metodami redukcji stresu. Nieletni wezmą potrzebny każdemu fizyczny i emocjonalny oddech w bezpiecznej atmosferze.

Festiwal Oddechu
Festiwal Oddechu #2 – zainwestuj w siebie.

Przedsprzedaż biletów na wydarzenia odbywające się w ramach Festiwalu Oddechu #2 już trwa na platformie Jestem Slow: https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Festiwal Oddechu #2 można znaleźć również na Facebooku: Festiwal Oddechu #2