Festiwal Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody „Anna-lia2016”

Impreza składa się z dwóch części: wystawienniczo-targowej oraz Gali wieczornej. Odbędzie się 4sierpnia 2016roku (czwartek)w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu 66.

annalia

Pomysł organizacji tej imprezy zrodził się z chęci promowania zdrowia, piękna, zdrowej kuchni oraz integracji kobiet o imieniu Anna.
Festiwalowi patronują znane Anny(m.in.AnnaKalata), które są aktywne, przedsiębiorcze, eleganckie, modne oraz promują zdrowy styl życia.

Jest to już kolejna edycja Festiwalu, poprzednia cieszyła się dużym zainteresowaniem – przybyło na nią ponad 500 osób, w tym wiele z pierwszych stron gazet.

annali zaproszenie

Dnia 4 sierpnia 2016r. w Centralnej Bibliotece Rolniczej na Krakowskim Przedmieściu 66 w Warszawie obędzie się II edycja Festiwalu Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody pod nazwą ANNA-LIA.

Głównym założeniem Festiwalu jest chęć promowania zdrowego stylu życia, elegancji i dbania urodę oraz integracja wszystkich Polek o imieniu Anna i Hanna.

Wydarzenie składa się z dwóch części. Pierwsza to kiermasz, który odbędzie się pod arkadami w godzinach od 11.00 do 21.00, gdzie będzie możliwość zakupienia naturalnych kosmetyków, organicznych herbat, biżuterii, torebek, upominków – wstęp wolny. Ten cocktail to mieszanka, która jest w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Nie powinno tam Państwa zabraknąć.

Druga część festiwalu to Gala Wieczorna z pokazami eleganckiej bielizny, sukni, kostiumów kąpielowych. Podczas Gali zostaną wręczone statuetki ”SUKCES ANNĄ PISANY” dla wybitnych i kreatywnych kobiet o imieniu Anna i Hanna. Uroczystość uświetnią występy uznanych oraz poczatkujących artystów. To wszystko wieczorem od godz. 19.30. W tle natomiast będzie można obejrzeć, obrazy Krzysztofa Jarockiego, nabyć książki i płyty Krzysztofa Logana Tomaszewskiego, syna słynnego sprawozdawcy sportowego i autora ogromnego hitu 30-lecia „ Już nie ma dzikich plaż”. Damskie torebki, włoska i polska kuchnia, kosmetyki ajurwedyjskie, upominki promujące Polskę, i wszystko w otoczeniu znanych i lubianych dam o imieniu ANNA. Wśród zaproszonych gości spodziewamy się gwiazd z polskiej sceny, artystów, polityków, dyplomatów, przedstawicieli ze świata biznesu i nauki. Wstęp na Galę za zaproszeniami.

Pierwsza edycja odbyła się 29 lipca 2015 r. Gospodarzami tego wydarzenia byli Anna Kalata oraz Ryszard Rembiszewski. Festiwal zaszczyciło swoją obecnością blisko 500 zaproszonych gości, m.in. Stan Borys, Anna Maria Anders oraz Bractwo Kurkowe. Czas umilały występy Kamila Radzimowskiego, recital Danuty Stankiewicz i przepiękne arie operetkowe Anny Cymmerman. Podczas imprezy miał miejsce pokaz mody Salonu Kobra Fashion. Można było skosztować kuchni indyjskiej w wydaniu Restauracji Budda oraz zdrową kuchnię Cateringu Dietetycznego „Jedz Zdrowo”. Wśród Pań największą popularnością cieszyły się badania skóry, świeczki do masażu, kosmetyki i prezentacje salonów SPA. Finałowym momentem imprezy była degustacja tortu. Goście bawili się jeszcze długo po północy, tańcząc przy akompaniamencie muzyki zespołu The Lovers.

Więcej informacji znajdziecie na www.annalia.pl